Connect with us

Sport

Notatnik softballowy: Attack prowadzi Polskę do perfekcyjnego startu

Published

on

Trener Katrina Seeley powiedział, że ofensywa była głównym powodem, dla którego polska drużyna softballowa wystartowała 6:0 w sezonie 2022.

Polka Maggie McGlauflin spadła na trzecie miejsce po skradzionej bazie po trafieniu przeciwko Belli Miller z Lewiston w wygranym 6:4 softballu Knights nad Błękitnymi Diabłami w Lewiston w zeszłym miesiącu. Russ Dillingham/Sun Journal

„Zaczęliśmy dobrze, nasza ofensywa jest prawdopodobnie jedną z najlepszych, jakie mieliśmy od jakiegoś czasu w Polsce” – powiedział Seeley. „Mamy czterech seniorów, którzy grali na uniwersytecie – mieli rok COVID (wiosenny sezon sportowy 2020, który został odwołany z powodu pandemii), ale grali przez całą karierę w szkole średniej, a ich przywództwo naprawdę świeci.

Rycerze uzyskiwali średnio 13,3 przejazdów na mecz, w czym pomógł mu wynik 23 rund przeciwko Wellsowi w piątek.

Jedyna debiutantka w Polsce, Olivia Rioux, zajęła miejsce i szybko zdobyła zaufanie kolegów z drużyny.

„Zrobiła wszystko, a nawet więcej”, powiedział Seeley. „Myślę, że można śmiało powiedzieć, że cały nasz zespół bardzo w nią wierzy za talerzem i rakietą. Prowadzi w średniej mrugnięcia (0,647) i mam wielką wiarę w to, o co prosi miotaczy (Atlantis Martin i Gretchyn Paradis) i wydaje się, że oboje naprawdę dobrze współpracują z Olivią.

KLIKNIJ PUMA

Po przegranej 3-0 z przeciwnikami konferencyjnymi w zeszłym sezonie, Dirigo szybko odwrócił sytuację, gdy mecz zaczął się liczyć

Cougars rozpoczęły sezon zwycięstwami nad Telstar i Buckfieldem, pomszczając przedsezonowe straty obu drużyn.

Porażki z Lizboną i Monmouth spowodowały, że Dirigo 2:2 w piątkowym meczu z Mount Abram, które Cougars wygrały 12:5 po przegranej dwóch rund z siódmą inningiem z dziewięciu rund.

– Jestem całkiem zadowolony z naszego dotychczasowego rekordu – powiedziała trenerka Dirigo, Tanya Perreault. „Wtorkowy mecz był przeciwko Monmouth i spodziewaliśmy się dobrego meczu, mają świetnego strzelca (Brooklyn Federico). Mamy bardzo dobrą obronę, rozpoczynając trzech nowych graczy na boisku i byliśmy trochę zdenerwowani, ale zdecydowanie mogą się utrzymać.

READ  Notatnik reportera z Walii: Jak Rob Page konfiguruje broń ofensywną, aby pokonać ostatnią przeszkodę w Mistrzostwach Świata | wiadomości piłkarskie

Tych trzech pierwszoroczniaków, Hannah Hamner, Emily Woods i Layla Merrill, grało wystarczająco dobrze, aby utrzymać swoje pozycje z pola.

Po trudnym przedsezonie, Perreault powiedział:kuguary „zaczęły klikać”.

„Te gry przedsezonowe, w których grałem całą naszą listę, aby zobaczyć, kto gdzie poszedł” – powiedział Perreault. „Myślę, że pomogło mi to lepiej zrozumieć, kto może przyczynić się do gry na poziomie uniwersyteckim. Wspaniale było dać młodszym graczom pewność, że wejdą do pudełka pałkarza. Mam dużą grupę weterynarzy, którzy pomagają młodszym dziewczynom w rozkręcaniu nietoperzy. Myślę, że poprawiła się dynamika naszego zespołu.

ŚWIĘCI DOBRZE PRACUJĄ WSPÓLNIE

St. Dom’s rozpoczęło sezon 5-0 od dwóch podwójnych zamachów na Old Orchard Beach i Sacopee Valley.

Drużyna poziomu D, St. Dom’s, ma harmonogram składający się wyłącznie z przeciwników poziomu C.

– Dziewczyny bardzo ciężko pracowały i wygrywamy mecz na raz – powiedział trener St Dom Scott Berube. „Zagrali naprawdę dobry występ przeciwko Sacopee Valley w klasie C, dobry podwójny strzał w piątek przeciwko nim. Odnieś dodające pewności siebie zwycięstwo 2-1 z dodatkowym inningiem. Harmonogramy zaczynają się nawarstwiać i mamy kolejny doubleheader przeciwko Mt View, który również jest klasą C, ale przygotowuje się do tego jeden dzień po dniu. Tak naprawdę nie myślimy o wyniku, dziewczyny naprawdę ciężko pracują”.

Kathleen Dean zdobyła wszystkie pięć zwycięstw w kręgach dla Świętych, którzy jako drużyna, jak powiedział Berube, mają świetną etykę pracy.

„Mamy zespołowe motto: „Pracujcie razem ciężko do ostatniego boiska” – powiedział Berube. „Koncentrujemy się na tym; Ciężko pracujemy razem i pracujemy razem dobrze.”

WĘDRÓWKI PODEJDŹ BLIŻEJ

Podczas przegranej Winthropa z Hall-Dale pod koniec kwietnia, Ramblers stracili dwóch miotaczy z powodu kontuzji, zmuszając trenera Chucka Gurneya do użycia łapacza Lydii Rice w kręgu w sytuacji awaryjnej.

READ  Wyjaśnienie | N95? KF94? Która maska ​​najlepiej chroni przed COVID-19?

Rice rzucił inning po kontuzji Lauryn Wood i Belli Littler. Nawet po przegranej Ramblers wyszli z gry jako bardziej zwarta jednostka, niż weszli.

„Jedność zespołu była wyjątkowa” – powiedział Gurney. „Mieliśmy naprawdę ciężki czas z Hall-Dale, nasz łapacz odszedł z gry po tym, jak dwóch miotaczy doznało kontuzji. Następnego dnia wszyscy uśmiechnięci i gotowi do powrotu do pracy. … Myślę, że ogólnie zbliżyło to zespół do siebie i dało sobie nawzajem jeszcze większe wsparcie, aby przejść przez to. Myślę, że stworzyło to ogólnie bardziej spójną całość”.

Winthrop, który po niewielkiej przegranej z Telstar w piątek jest 3:3, polega na swoich weteranów, którzy poprowadzą zespół.

Starsza Lydia Rice zajęła drugie miejsce na konferencji Mountain Valley w kategorii Gracz Roku w zeszłym roku i została liderem Ramblers, podobnie jak starsza Maddie Perkins.

Wśród młodych piłkarzy jest również mnóstwo talentów, w tym, jak powiedział Gurney, debiutantka Ella Rice.

– Jest naszym pierwszym pomocnikiem i myślę, że pójdzie w ślady swojej siostry – powiedział Gurney. „Jest najszybszym dzieckiem w naszej drużynie jako nowicjusz i nasz napastnik”.


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Jeśli podałeś e-mail swojego konta, wyślemy Ci e-mail z kodem resetowania.

” Poprzedni

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.