Connect with us

Zabawa

Netflix rozpoczyna testowanie gier Stranger Things w swojej aplikacji na Androida

Published

on

Netflix rozpoczyna testowanie gier Stranger Things w swojej aplikacji na Androida

To było już od jakiegoś czasu jasne to będzie gra odgrywają znaczącą rolę w przyszłości Netflixa i zobaczymy, jak to się sprawdzi w praktyce. Firma testuje obecnie gry mobilne w ramach abonamentów.

Netflix potwierdził firmie Engadget, że po raz pierwszy publicznie testuje gry w swojej aplikacji mobilnej, ale początkowo ich dostępność będzie bardzo ograniczona. „Od dzisiaj abonenci w Polsce mogą wypróbować Netflix Mobile Gaming na Androidzie z dwiema grami – Dziwne rzeczy 1984 I Dziwne rzeczy 3 – a wszystko to w ramach członkostwa” – oznajmił w oświadczeniu rzecznik Netflix. „Jest jeszcze bardzo, bardzo wcześnie i będziemy ciężko pracować, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z gry w nadchodzących miesiącach dzięki naszemu podejściu do zakupów bez reklam i bez zakupów w aplikacji”.

Pamiętaj, że nie będziesz przesyłać strumieniowo tych gier przez chmurę. Gdy użytkownicy klikną przycisk Zainstaluj teraz, zostaną przekierowani do sklepu Google Play i będą mogli pobrać grę na swoje urządzenie. Nadal możesz pobierać gry bezpośrednio ze Sklepu Play, ale konieczne będzie potwierdzenie danych logowania do serwisu Netflix. W gry możesz grać zarówno za pośrednictwem aplikacji Netflix, jak i jej własnych, dedykowanych aplikacji.

Netflix chce w nadchodzących miesiącach rozszerzyć test, także na iOS. Ponieważ Netflix nie przesyła strumieniowo gier, niektóre z nich mogą to robić przeszkody Usługi gier w chmurze, takie jak Stadiony, Granie w chmurze na Xboxie I GeForce Now Posiadać napotkane na urządzeniach mobilnych Apple. Wszystkie działają jako aplikacje internetowe na iOS, a nie te, które można pobrać z App Store. Podejście Netflixa jest bardziej podobne Arkada Jabłkowa Lub Karta Google Play.

READ  „Super Mario Bros. Movie” i „Poker Face” pojawią się w SkyShowtime tej jesieni – Variety

Aktualizacja 26 sierpnia, 14:15 ET: Wyjaśniono, że nadal można pobierać gry bezpośrednio ze sklepu Google Play.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *