Connect with us

Zabawa

Netflix oficjalnie potwierdził 2 sezon 1670. Kiedy nowe odcinki polskiego serialu pojawią się w streamingu?

Published

on

Netflix oficjalnie potwierdził 2 sezon 1670.  Kiedy nowe odcinki polskiego serialu pojawią się w streamingu?
Aktualności
filmy i seriale
6 marca 2024, 5:42Najsłynniejszy Polak Jan Paweł powraca. Netflix ogłosił, że trwają prace nad drugim sezonem hitowego serialu 1670.


Źródło: 1670, Maciej Buchwald, Netflix, 2023

I


Satyryczny serial komediowy 1670 dostanie drugi sezon. Netflix właśnie ogłosił, że trwają prace nad kontynuacją historii najsłynniejszego Polaka, Jana Pawła. Decyzja streamingowego giganta zapewne nikogo nie dziwi, biorąc pod uwagę popularność tego tytułu. Mockument zdominował listę 10 najchętniej oglądanych produkcji na platformie, zebrał bardzo dobre recenzje krytyków i został bardzo dobrze przyjęty przez publiczność.


Z wpisu opublikowanego na Instagramie możemy wywnioskować, że Nowa część słynnego serialu będzie miała premierę na Netfliksie w 2025 roku. Dokładna data premiery drugiego sezonu nie jest jeszcze znana.


Główny bohater 1670 to Jan, głowa rodziny szlacheckiej i właściciel połowy wsi Adamczycha, zmagający się z codziennymi problemami. Jego córka nie chce wyjść za syna magnata, rolnikom brakuje motywacji do pracy, a relacje z żoną i sąsiadami nie są najlepsze. Ale Jan nie ma zamiaru się poddać, bo mieszka w Polsce, najpotężniejszym kraju na świecie!

1670 Film wyreżyserował Maciej Buchwald, scenariusz Jakub Ruzyllo. W obsadzie znaleźli się Bartłomiej Topa (Jan), Katarzyna Herman (żona Jana Zofia), Martyna Byczkowska (córka Aniela), Michał Balicki (syn Stanisław) i Michał Sikorski (syn Jakub).

Pierwszy sezon 1670 jest dostępny w serwisie Netflix.


Ukończona filmoznawstwo, absolwentka Wydziału Indywidualnych Studiów Humanistycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jej praca magisterska dotyczyła nowej duchowości we współczesnym kinie. Redaktor serwisu Filmomaniak od kwietnia 2023 roku wspiera redaktora naczelnego i szefa wszystkich dziennikarzy. Pisała dla „NaEkranie”. Kiedy nie ogląda „Dziewięciu bram” po raz setny, po raz pierwszy czyta książki Therese Bohman i Donny Tartt. Woli gnozę od horroru, dramat od horroru, Junga od Freuda. W muzeach szuka symbolicznych obrazów. Biega na długich dystansach, a te dłuższe nawet po szutrze. Uwielbia jamniki.

READ  Arjun Rampal opowiada o „gwałcicielu” i zmieniającym się indyjskim przemyśle filmowym – termin

więcej
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *