Connect with us

Zabawa

Netflix Gaming iOS: Dostępność gier w App Store pojawia się, ponieważ Apple ściśle przestrzega sideloadingu

Published

on

Netflix Gaming na iOS może na pierwszy rzut oka wydawać się niemożliwe, ale spekulacje na temat działalności firmy ominęłyby wiele ograniczeń Apple App Store, zwłaszcza jeśli chodzi o sideloading. Rozwiązaniem, które podobno zrobiłby Netflix, jest udostępnienie tych tytułów w App Store, co oznacza, że ​​nie byłoby sideloadingu.

Netflix Gaming iOS: omijanie ładowania bocznego

(Zdjęcie: Pixabay / firma PhotoMIX)
Aplikacja Netflix

Firma zajmująca się grami Netflix może wejść na iOS, ale musiałaby ominąć ograniczenia sideloadingu firmy lub ich całkowity brak, ponieważ jest to konfiguracja dla Androida. Odpowiedni Mark Gurman o Włącz Bloomberg Newsletter sprawi, że gry Netflix będą dostępne w App Store, aby to działało.

Jedyne, co by się stało, to to, że po pobraniu gry z App Store będzie ona dostępna tylko za pośrednictwem aplikacji Netflix Gaming, która uruchamia tytuł. Obejście byłoby możliwe zarówno dla Netflix, jak i Apple, ponieważ nie narusza żadnej z umów dotyczących sideloadingu, a także otwiera je dla użytkowników iOS.

Przeczytaj także: Narzędzie do analizy danych Metaflow firmy Netflix ma teraz swój pierwszy graficzny interfejs użytkownika, który został opracowany przez fińską firmę Codemate

Netflix Gaming na Androida jest dostępny na całym świecie

Android ma teraz najlepszy czas w swoim życiu, a to dlatego, że na jego platformie mogą działać programy uruchamiające i instalatory innych firm. Usługa Netflix jest już dostępna i wkrótce będzie dostępna dla wszystkich użytkowników i fanów na całym świecie.

Kilka krajów korzysta z usługi gier Netflix od miesięcy i widzi pierwsze oferty tej popularnej firmy streamingowej.

Gry Netflix: czego się spodziewać

Netflix Gaming był wielkim tematem na początku tego roku, zwłaszcza, że ​​firma nie miała precedensu, aby wprowadzić usługę gier, która pierwotnie miała współpracować z innymi firmami. Nie była to jednak firma zajmująca się grami z takimi firmami jak Sony ani żadna inna firma, ponieważ firma sama chce wprowadzić ją na rynek.

READ  Arrow i Hobbit Star Manu Bennett dołączają do idealnego uzależnienia - termin

Dostępność Netflix Gaming jest dopiero w fazie testów, ponieważ Polska jest krajem, w którym pierwotnie uruchomiono wersję beta. Następnie firma rozszerzyła swoją działalność na inne kraje europejskie, takie jak Hiszpania i Włochy, zanim ogłosiła swoją rychłą dostępność we wszystkich krajach lub wydanie na całym świecie.

Funkcja gier Netflix jest teraz dostępna tylko na urządzenia z Androidem, zwłaszcza że Google jest jedyną firmą wśród najlepszych systemów operacyjnych na smartfony, która umożliwia sideloading. Apple wciąż walczy z Europą, ale nie jest to jeszcze jednoznaczne zwycięstwo obu stron.

Biorąc to pod uwagę, obejście Netflixa pomogłoby wdrożyć jego usługę na platformie Apple, ale firma zajmująca się transmisją strumieniową i grami jeszcze niczego nie potwierdziła.

Powiązany artykuł: Gry Netflix pojawią się w tym tygodniu na całym świecie na urządzeniach z Androidem

Ten artykuł jest własnością Tech Times

Ze scenariuszem Isaiaha Richarda

Ⓒ 2021 TECHTIMES.com Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie powielaj bez pozwolenia.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.