Connect with us

Zabawa

Netflix, Chipotle, United Airlines itp.

Published

on

Pilot zdalnego sterowania na obrazku na tym zdjęciu wyświetli przycisk do uruchomienia aplikacji Netflix 25 kwietnia 2019 r. w Warszawie.

Jaap Arriens | NurPhoto | Obrazy Getty

Sprawdź firmy, które pojawiają się na pierwszych stronach gazet po dzwonku:

Netflix – Udział platformy streamingowej w handlu po godzinach spadł o 2% po zgłoszeniu rozczarowujących prognoz przychodów i abonentów za trzeci kwartał. Według Refinitiv, Netflix zarabia 2,97 USD na akcję, przy szacunkach poniżej 3,16 USD na akcję. Sprzedaż przekroczyła oczekiwania. Według firmy liczba abonentów netto w trzecim kwartale wyniosła 3,5 mln, prawie 2 mln mniej niż oczekiwali analitycy.

Chipotle – udział Meksyku w sieci fast foodów wzrósł o 4,5% w handlu długoterminowym po pobiciu górnej i dolnej linii wyników kwartalnych. Chipotle odnotował sprzedaż na poziomie 7,46 USD w porównaniu do 1,89 mld USD. Według Refinitiv analitycy spodziewają się sprzedaży na poziomie 6,52 USD za 1,88 mld USD.

United Airlines – Według Refinitiv, według szacunków analityków, akcje linii lotniczych spadły zaledwie o 0,5% po akcjach Bella, po odnotowaniu straty w wysokości 3,91 USD na akcję. Przychody United Airlines w wysokości 5,47 mld USD były wyższe niż oczekiwano 5,37 mld USD. United planuje zaksięgować dochody za trzeci i czwarty kwartał przed opodatkowaniem.

Interactive Brokers – akcje brokerów internetowych spadły o 1% w handlu po godzinach po ogłoszeniu wyników kwartalnych. Według Refinitiv, Interactive Brokers odnotował zysk na akcję w wysokości 82 centów na akcję, co jest zgodne z kwotowaniem. Prywatna firma inwestycyjna osiągnęła sprzedaż w wysokości 754 milionów dolarów, co było nieporównywalne z szacunkami.

Netflix, Chipotle, United Airlines itp.

Link źródłowy Source Netflix, Chipotle, United Airlines itp.

READ  Polski poseł odrzuca izraelską krytykę procesu zniesławienia Holokaustu: „Ryzykowne” dla immunitetu historyków - Israel News
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.