Connect with us

Sport

Najman zagrał w „You Name That Melody?”. Kompletna niespodzianka – o2

Published

on

Telewizja Polska wyemitowała w sobotę odcinek benefisowy programu „Jaka to melodia?”. W odcinku specjalnym uhonorowano karierę muzyczną Edyty Górniak. Polskie gwiazdy wzięły udział w programie, w którym uczestnicy odgadują piosenki. Jednym z nich był znany zawodnik MMA Marcin Najman.

Nowa twarz Marcina Najmana

Popularny „El Testosteron” rywalizował w programie Rafała Brzozowskiego z Reni Jusis i Mieczysławem Szcześniakiem. Jak się okazało, Marcin Najman spisał się znakomicie w tym formacie.

Polski zawodnik sztuk walki pewnie awansował do finału. W decydującej bitwie musiał odgadnąć kolejnych 7 piosenek, na które miał łącznie 30 sekund. Aby nie ułatwiać zadania zawodnikom, asortyment wybranych elementów był niezwykle zróżnicowany. Okazało się jednak, że Marcin Najman nie był dla niego problemem. „”El Testosteron “wygrał pokaz z pewnością siebie, pokazując każdemu kolejny talent.

bCXTEhBF

W programie „Nazwij tę melodię?” To znak dobrej passy Marcina Najmana. W ostatnim czasie zawodnik mieszanych sztuk walki wygrał także pojedynek z Dariuszem “Lwem” Kaźmierczukiem na gali Fame MMA 6. “El Testosteron” chce wykorzystać swoją formę i ma zaplanowaną kolejną walkę. Jego rywalem w klatce będzie Cassius „Don Kasjo” Życiński.

#dziejesiewspsport: Piłka wpadła do jej siatki … 37 razy! Dziwna gra w Niemczech

bCXTEhCa

Źródło:

WP SportoweFakty

READ  Prezydent AIBA Kremlev wdzięczny za wsparcie Polskiego Komitetu Olimpijskiego
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *