Connect with us

Sport

Najeźdźcy przynoszą władzę Polsce

Published

on

Najeźdźcy przynoszą władzę Polsce

POLSKA OH – Kiedy Polska i South Range spotykają się na boisku do softballu, zawsze można spodziewać się szalonego pojedynku. Obaj rywale ścigają się łeb w łeb od początku NE8. W ostatniej edycji Raiders odnieśli zwycięstwo w przeciąganiu liny przy stanie 11-8 i pozostali niepokonani na konferencji.

Raiders rozpoczęli mecz od typowego ataku Raiders. Ich motto przez cały sezon brzmiało: „Zabierz ich, zabierz ich”. W pierwszej rundzie Keira Brogan otworzyła grę trafieniem bazowym. Następnie dzięki trafieniom Jayli Wilt i Anny Aey South Range jako pierwszy znalazł się na tablicy wyników. Solena DeJesus rozpoczęła ten tydzień od 9 RBI, a następnie trafiła dwa razy więcej i było już 4-0.

Tak było do końca piątej rundy, kiedy gra przybrała ofensywny obrót. Polska wyszła jednym i dwoma spacerami, które obciążyły bazy. Następnie serie trafień starszych zawodników, Mary Brant i Leanne Williams, doprowadziły do ​​remisu 4:4.

South Range szybko odbił piłkę w szóstej rundzie, rozpoczynając 4-runową rundę z 3 home runami. Heidi Bartels rozpoczęła rundę bombą, Brogsn podążył za nią w kolejnym uderzeniu, a następnie Anna Aey ponownie zdobyła home run. Raiders rozegrali drugą tego dnia rundę składającą się z 4 runów.

Polska jednak nie dała się niepokoić. Odpowiedzieli w dolnej rundzie kolejną czterorunową rundą dzięki dwóm kolejnym mocnym trafieniom Branta i Williamsa. Gra, która wydawała się zatrzymana kilka rund temu, nagle zakończyła się remisem 8-8.

Raiders szukali kolejnej iskry w 7. rundzie i po dwóch outach ją zdobyli. Aey zdobyła double-out, zdobywając dwa runy, a następnie Wilt trafiła do siatki i podwyższyła na 11-8. Polska umieściła biegacza na pozycji strzeleckiej w dolnej połowie 7. rundy, ale uderzenie Wilta zakończyło mecz i zapewniło Raiders zwycięstwo.

Aey poprowadził Raiders w ataku, osiągając wynik 3-4 po home runie i 3 RBI. Wilt osiągnął wynik 3-5 z dwoma RBI. DeJesus kontynuowała swój dobry tydzień dwoma trafieniami i dwoma RBI. Heidi Bartels uzyskała wynik 3-4 po home runie i 1 RBI. Keira Brogan miała najwięcej trafień w składzie Raiders z wynikiem 4-5, z home runem i 1 RBI. Zdobyła 3 biegi.

Tego dnia Wilt uderzył 7 razy w koło. Pozwoliła na 11 trafień i 8 runów, ale nigdy nie oddała prowadzenia Raiders. Tej nocy rzuciła 141 narzutów.

Polską ofensywę prowadzili dwaj seniorzy, Brant i Williams. Obaj osiągnęli wynik 2-4 z RBI. Leanna Boccieri również zaliczyła 2 trafienia tego dnia i uzyskała wynik 2-3, po 2 spacerach i 2 biegach. Eliana Thompson uzyskała wynik 1-2 po 2 spacerach i 2 biegach. Cassie Blanch po spacerze i biegu uzyskała wynik 1-3.

W sobotę South Range zagra double-header, udając się do Stow, aby zagrać z Bulldogs wraz z Tallmadge. Polska będzie musiała szybko dojść do siebie po piątkowym meczu z Canfield, w którym weźmie udział 224 zawodników.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *