Connect with us

Zabawa

Mubi przejmuje kluczowe terytoria dla „Medusa Deluxe”, w tym Wielką Brytanię, Irlandię i Indie (na wyłączność) | Aktualności

Published

on

Mubi nabył prawa do Ekran Gwiazda jutra debiut fabularny Thomasa Hardimana Meduza Deluxedla kluczowych terytoriów, w tym Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec, Ameryki Łacińskiej i Włoch.

Przejęła również prawa dla Szwajcarii, Turcji, Indii i Azji Południowo-Wschodniej. Mubi zobowiązał się do wydania kinowego w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Meduza Deluxe to thriller kryminalny, którego akcja rozgrywa się w konkurencyjnym konkursie fryzjerskim. Śmierć członka społeczności sieje podziały w grupie, której pasja do włosów graniczy z obsesją.

W obsadzie znaleźli się Clare Perkins, Anita-Joy Uwajeh, Kae Alexander, Harriet Webb, Darrell D’Silva i Luke Pasqualino w obsadzie Gary’ego Davy’ego Ulubiony Kamerzysta Robbie Ryan wśród szefów działów.

Meduza Deluxe jest produkowany przez Michaela Elliotta, Louise Palmkvist Hansen i Lee Groombridge dla brytyjskiego Emu Films. BFI i BBC Film opracowały i sfinansowały tytuł, przy czym dalsze finansowanie we współpracy z Time Based Arts.

Producentami wykonawczymi są nowa reżyserka filmowa BBC Eva Yates, Lizzie Francke dla BFI oraz Jim Mooney i Walli Ullah dla Emu. Polska sprzedaż filmów w Nowej Europie zajmuje się międzynarodową sprzedażą filmu.

Hardiman został nazwany Ekran Gwiazda jutra będzie pisać i reżyserować w 2021 roku.

READ  Frenzy produkuje duże programy PGL dla Polski
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.