Connect with us

Sport

„Możesz zrobić wszystko”: Josh Kennison będzie inspirować jako nowy trener polskiej piłki nożnej chłopców

Published

on

„Możesz zrobić wszystko”: Josh Kennison będzie inspirować jako nowy trener polskiej piłki nożnej chłopców

Josh Kennison jest nowym trenerem piłki nożnej chłopców w Poland Regional High School. Andree Kehn/Sonnenjournal

Jeśli polska drużyna piłkarska chłopców potrzebuje w tym sezonie dużej dawki inspiracji, ich nowy trener, Josh Kennison, jest tylko biletem.

Elitarny para-sportowiec z południowego Paryża, który nie chciał stawiać czoła przeszkodom w prowadzeniu płodnego życia, po urodzeniu brakowało mu stóp, ramion, języka i połowy szczęki. W lipcu 2013 roku przyjechał do Lyonu we Francji, aby wziąć udział w Mistrzostwach Świata w Lekkoatletyce Międzynarodowego Komitetu Paraolimpijskiego (IPC) – gdzie zdobył brązowy medal.

Oprócz osiągnięć sportowych jako sprinter i skoczek w dal jest także mówcą motywacyjnym, otrzymując w 2010 roku nagrodę Amway Hero Award.

Kennison wykorzysta swoją nieograniczoną energię i wiedzę, aby zmotywować polskich Rycerzy, którzy są w trakcie prowadzonego przez Kennison letniego programu piłkarskiego. Trenuje także lekkoatletykę w Polsce.

„Jestem emerytowanym lekkoatletem paraolimpijskim” – powiedział Kennison. „Trenowałem całe moje dorosłe życie i nigdy nie miałem okazji trenować chłopców w uniwersyteckiej piłce nożnej.

„Chcę tylko powiedzieć ludziom, że bez względu na to, z czym się urodziłeś, bez względu na okoliczności, możesz zrobić wszystko, na co masz ochotę”.

Kennison powiedział, że atmosfera w Poland Regional High School jest dla niego odpowiednia.

„Kocham to i oni też mnie kochają” – powiedział Kennison

Kennison wyznaczył Rycerzom cele na nadchodzący sezon.

– W historii polskiego futbolu chłopców nigdy nie mieliśmy rekordu 0,500 lub więcej – powiedział. „Więc moim celem, aby dostać się do tego programu, jest naprawdę zacząć od góry do dołu i zmienić kulturę w tym programie i zasadniczo dać chłopcom pozytywne doświadczenia. Mam nadzieję, że odniesiemy sukces z tym wszystkim.”

Entuzjazm i cele Kennisona to jedne z wielu powodów, dla których został zatrudniony przez polskiego dyrektora sportowego Dona Kinga.

READ  Policja Terytorialna | Wiadomości, sport, praca

„Znam Josha jako menedżera w Oxford Hills i ma on pewną historię w Telstar” – powiedział King. „Jedną z rzeczy, które uderzają mnie w Josha, jest to, że jest niezwykłą osobą. Jego adres e-mail to „Możesz zrobić wszystko”. Dobrze traktuje dzieci. Rozumie wartość kultury. Nie zna barier”.

Kennison rywalizował w lekkoatletyce i piłce nożnej, gdy był uczniem Oxford Hills Comprehensive High School, który ukończył w 2008 roku.

Ostatnio przez kilka lat trenował lekkoatletykę i piłkę nożną dziewcząt w Telstar. King powiedział, że Kennison był również wpływowy w trenowaniu sportowców w gimnazjum.

„[Josh]trenował przez kilka lat tory halowe i zewnętrzne w moim gimnazjum” – powiedział King. „Miałem młodą damę, która postanowiła spróbować lekkiej atletyki. Robiła tor na świeżym powietrzu. (Jej) matka powiedziała: „Ona nie szaleje za (Track). Ona naprawdę woli koszykówkę, ale będzie się odkładać, dopóki (Josh) będzie trenował”. Powodem, dla którego (jej córka) pokochała tę wiosnę, było to, że jest nią pod wrażeniem”.

Kennison nie może się doczekać, aby poprowadzić program piłkarski dla chłopców w liceum do sukcesu.

„Wyzwaniem jest pomóc chłopcom stać się lepszymi ludźmi” – powiedział – „oraz sprawić, by ten program był dobrym miejscem, w którym chłopcy mogą przychodzić, bawić się i uczyć – a nie tylko czegoś”. dowiedz się o życiu”.

King powiedział, że dla polskich zawodników i trenerów ważne jest, aby przeszłość nie dyktowała teraźniejszości.

„Szczerze mówiąc, zmagamy się z naszym programem piłkarskim, który zdobył przyczółek na konferencji Western Maine – i to prawdopodobnie niedomówienie” – powiedział King. „Więc potrzebuję kogoś, kto nie potrafi spojrzeć na powody, dla których nie możemy odnieść sukcesu.

„Ale potrzebuję kogoś, kto potrafi zdefiniować sukces i pomóc dzieciom go osiągnąć – i myślę, że Josh musiał to robić przez całe życie”. Miał kilka tygodni na zrobienie letniego programu i idzie mu całkiem nieźle. (Josh) jest podekscytowany. Mamy 24 dzieci, które grają w piłkę nożną i to będzie się liczyło, gdy zaczniemy jesienne treningi. Kiedy (Josh) był w Telstar, mówi: „Nigdy nie mieliśmy dość na grę JV”.

READ  Osoby, które przeżyły raka piersi, zbierają fundusze, mają nadzieję | Wiadomości, sport, praca

Kennison został poproszony przez Kinga o pracę w futbolu chłopców.

„W pewnym sensie znałem Dona i rozmawiałem z nim, a on powiedział, że przedział dla chłopców jest otwarty i złożyłem podanie” – powiedział Kennison.

Kennison jest podekscytowany, widząc, dokąd pojadą Rycerze Polski w tym sezonie.

„Moje oczekiwania nie są wygórowane, ale na tyle wysokie, że zmienimy kulturę i sposób gry w piłkę nożną” – powiedział.


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Jeśli podałeś adres e-mail swojego konta, wyślemy Ci e-mail z kodem resetowania.

” poprzedni

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *