Connect with us

Zabawa

Miss Polski 2011 publicznie dzieli się swoimi niezapomnianymi wakacjami „Samui Plus”

Published

on

Pani Marcelina Zawadzka, Miss Polski 2011 oraz znana polska prezenterka telewizyjna i modelka, wzięła udział w projekcie „Samui Plus Influencer Familiarization Trip” od 19 lipca do 3 sierpnia 2021 roku.

Niedawno zaproszono praskie biuro Urzędu Turystyki Tajlandii (TAT)
Pani Marcelina Zawadzka, Miss Polski 2011 i znana polska prezenterka telewizyjna i modelka, jako uczestniczka projektu „Samui Plus Influencer Familiarization Trip” od 19 lipca do 3 sierpnia 2021 roku.

Wycieczka Fam została zorganizowana w celu podniesienia świadomości i podniesienia świadomości „Samui Plus” Uruchomiony 15 lipca 2021 r. program ponownego otwarcia destynacji na turystykę i w pełni zaszczepionych turystów zagranicznych z 69 krajów/obszarów zatwierdzonych przez Tajskie Centrum Zarządzania Sytuacją COVID-19 – w tym Polskę – umożliwił, Samui, Ko Pha. odwiedzić -Ngan i Ko Tao pod pewnymi warunkami.

Podczas pobytu na Koh Samui i Koh Phangan, pani Zawadzka, popularna w Polsce postać, mająca ponad 600 000 obserwujących na Instagramie (Marcelina_zawadzka), opublikowała serię zdjęć, klipów wideo i wiadomości przedstawiających niezapomniane przeżycia jej i jej innych wycieczka spodobała się członkom.

W jednym z takich wpisów Pani Zawadzka powiedziała: „Kto chce tu przyjechać, musi wiedzieć, że Tajlandia to raj. Jeszcze nigdy nie było tak spokojnie. Lubię tu być, nie tylko ze względu na jego piękno, ale także dlatego, że możemy pomóc lokalnym firmom.”


Pani Zawadzka podzieliła się również swoimi doświadczeniami podczas pierwszego 7-dniowego pobytu w Fair House Villas & Spa, jednym z wielu Hotele Samui Extra Plus że to naprawdę świetny ośrodek tuż przy plaży z widokiem na zachód słońca i widokiem na Ko Phangan. Wszystkie hotele Samui Extra Plus są uznawane przez tajlandzkie Ministerstwo Spraw Zagranicznych za przetwarzanie świadectwa wejścia (COE) przez Ambasadę / Konsulat Generalny Tajlandii, w szczególności w ramach programu Samui Plus.

Podróżni Samui Plus mogą spędzić pozostałe 7 nocy w jednym Hotel SHA Plus albo na Koh Samui, na Koh Phangan lub na Koh Tao, aby spędzić pierwsze 14 nocy przed podróżą do innych miejsc w Tajlandii. Alternatywnie możesz zostać na mniej niż 14 nocy w ramach umowy „Samui Plus”, a następnie opuścić Samui do innego kraju.

READ  Spojrzenie wstecz na niesamowity rozwój Matthew Sauvé w przemyśle rozrywkowym

Posty pani Zawadzkiej na Instagramie pozwoliły jej podziwiającym ją fanom z bliska przyjrzeć się różnorodności wspaniałych doświadczeń, jakie można mieć na Samui i Ko Pha-ngan; jak masaż tajski, joga, malowanie ceramiki, jazda na rowerze, sztuka kokosowa i oczywiście słynna na całym świecie tajska gościnność, która wita wszystkich odwiedzających.

Różne polskie media lifestylowe w Internecie również zwróciły uwagę na podróż pani Zawadzkiej „Samui Plus”, zwiększając tym samym świadomość Tajlandii. Były to eska.pl, styl.pl, rmf.fm, www.wp.pl i swiatseriali.interia.pl.

Aby uzyskać więcej informacji na temat programu Samui Plus, odwiedź:
Samui pozostaje w bezpiecznym środowisku z miejsca rozrywki po doniesieniach o przypadkach Covid
Najczęściej zadawane pytania dla zagranicznych podróżników odwiedzających Koh Samui, Koh Phangan i Koh Tao. chcę odwiedzić


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *