Connect with us

Sport

Mikkel Michelsen mówi, że „chce zostać mistrzem świata” przed FIM Speedway GP Polski.

Published

on

Mikkel Michelsen powiedział, że „chce zostać mistrzem świata” przed sobotnim FIM Speedway Grand Prix Polski.

Duński zawodnik dotarł do swojego pierwszego finału Speedway GP w Chorwacji w zeszłym miesiącu, zajmując trzecie miejsce za zwycięzcą Bartoszem Zmarzlikiem i wicemistrzem Maciejem Janowskim. Jego imponujący występ w Gorican opiera się na mocnym początku sezonu z polskim klubem Lublin i duńską drużyną Slangerup, z których wszyscy wymienili go jako słabszego do tytułu Speedway GP World Championship.

Podczas gdy Zmarzlik i Janowski pozostają gorącymi faworytami, Michelsen nie cofa się przed wyzwaniem. Ponieważ w przyszły weekend w Warszawie odbędzie się GP Polski na żużlu, 27-latek został zapytany o jego ambicje na resztę sezonu.

Żużlowy GP

„Spójrz na niego idącego przez korki!” – Bartosz Zmarzlik jest gwiazdą GP Chorwacji

5/3/2022 o 7:39 rano

„Jeśli nie masz pewności siebie i nie myślisz, że możesz to zrobić, nie ma sensu tu być” – powiedział.

„Realistycznym celem na ten sezon jest oczywiście pierwsza szóstka. Każdy chce skończyć w pierwszej szóstce. Ale chcemy też być mistrzami świata. Dlatego tu jesteśmy. Każdy chce wygrać i to też jest mój sposób myślenia.

„Wchodzę na każde okrążenie, aby wygrać okrążenie i wychodzę na tor, aby wygrać każdy wyścig. Zrobię co w mojej mocy i zobaczymy gdzie skończymy pod koniec serii.

„Wykonam niezbędną pracę i moi chłopcy zrobią to samo. Dopóki możemy to robić, oni dają 100% w boksach, a ja daję 100% na torze, jesteśmy tam, gdzie jesteśmy i zobaczymy, dokąd nas to zaprowadzi.

Wyjaśnienie: Co sprawia, że ​​Speedway GP jest wyjątkowy i dlaczego potrzebujesz go w swoim życiu

„Jak powiedziałem przed sezonem, wiem, do czego jestem zdolny i wiem, co mogę zrobić, gdy moja głowa jest we właściwym miejscu, a zespół wokół mnie jest we właściwym miejscu. Ustawiamy rower właściwie i dopiero ja decyduję, dokąd mamy jechać.

„Czuję, że ja i zespół bardzo dobrze współpracowaliśmy w Chorwacji. Ustawiliśmy się całkiem dobrze. Mogliśmy mieć trochę kłopotów pod koniec spotkania, ale wszyscy to mieli, ponieważ było tak gładko. Koniec końców muszę być całkiem zadowolony z trzeciego miejsca.”

Po chorwackim GP na żużlu były mistrz Wielkiej Brytanii na żużlu Kelvin Tatum, który był komentatorem Discovery+, pochwalił Mickelsona. – Świetna robota – powiedział. „Pierwszy finał, trzecie miejsce, dobry występ”.

– – –

Wyścig na żużlu 2022 będzie dostępny na żywo i bez reklam Odkrycie+ z akcją wyścigową na żywo również w Eurosport 2.

Żużlowy GP

’Jak on to zrobił?’ – Przeżyj ponownie najlepsze momenty z GP Chorwacji jako gwiazdy Zmarzlika

5.01.2022 o 21:43

Żużlowy GP

„Nie miałem zbyt dobrych przeczuć” – Zmarzlik przyznaje się do obaw przed wyścigiem pomimo zwycięstwa Chorwacji w SGP

05/01/2022 o 08:53

READ  Centrum Przyrodnicze Forda ponownie otwarte | Wiadomości, sport, praca
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *