Messi bije historyczny rekord Pele! Błysk geniuszu Pedriego [WIDEO] Piłka nożna

Barcelona trafił do Valladolid po czterech wyjazdowych meczach bez zwycięstwa. Trener Ronald Koeman postanowił zaskoczyć rywali ustawieniem. Goście opuścili układ 3-5-2. Jeden z tych trzech obrońców dał Barcelonie prowadzenie w 21. minucie. Następnie spotkał się Clemont Lenglet. Po bramce mistrza świata „Duma Katalonii” kontrolowała grę. Martin Braithwaite podwyższył to na 2: 0 w 35. minucie i jest to piąty gol duńskiego napastnika w sezonie.

Obejrzyj wideo
Co jest nie tak z Barceloną? „Spodziewałbym się samokrytyki ze strony Koemana”

W 65 minucie Leo Messi Ustaw wynik gry na 3-0. Argentyńczyk pobił rekord Pele – strzelił 644 gole dla klubu.

Bramka Argentyny wspaniale wsparł Pedri i rzucił piłkę piętą. Cel można zobaczyć poniżej:

Atletico kontynuuje

Dzięki wygranej Barcelona utrzymała piąte miejsce w tabeli. Zachowała również stratę 8 punktów do lidera Atletico Madryt. Drużyna Diego Simeone pokonała Real Sociedad, najmłodszego lidera we wtorek 2: 0 w ważnym meczu. Mario Hermoso i Marcos Llorente strzelili gole dla gości. Atletico ma 32 punkty przewagi nad drugim Real Madrytktóry zagra u siebie z Grenadą w środę od 19:45. Jednak Atletico ma do rozegrania dwie wyróżniające się gry. Sociedad zajmuje trzecie miejsce w lidze z 26 punktami po przegranej we wtorek.

Arkadiusz Reca znów szaleje w Serie A. Jerzy Brzęczek już zaciera ręce [WIDEO]

Liga hiszpańska będzie nadal grać po świętach. W najciekawszych meczach Sewilla zmierzy się z Villarreal (29 grudnia), Barcelona z Eibarem (29 grudnia), Atletico z Getafe (30 grudnia), Real Madryt z Elche (30 grudnia) i Real Sociedad z Athletic Bilbao.

Mistrzostwa Polski odbyły się w trudnych warunkach.  Wodospady Kingi Rajd i Karola Niemczyka w WiśleStoch ironizował mistrzostwa Polski. Blisko tragedii w Wiśle. Antyreklama i farsa