Connect with us

Sport

Melody L. Walp 1947-2021 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

NILES – Melody Lorraine Walp, 74 lata, pochodząca z Austintown, zmarła w niedzielę rano 8 sierpnia 2021 r. W zaciszu swojego domu w otoczeniu rodziny.

Melody urodziła się 26 lutego 1947 roku w Youngstown jako córka Arthura i Gladys Payne Aaronów.

Melody spędziła większość swojego życia w Dolinie Mahoning i ukończyła Liceum Ogólnokształcące w Seminarium Polskim. Po studiach pracowała jako księgowa w dawnej rodzinnej firmie Sohio Service Station w Polsce, a później jako kelnerka w kilku restauracjach w okolicy.

Jej ulubioną rolą i jedną z największych życiowych radości było bycie „babcią” dla wnuków i prawnuków.

Melody przez 19 lat mieszkała w Joseph Knight Tower Apartments w Austintown, gdzie lubiła spędzać czas z rodziną, przyjaciółmi i sąsiadami, aby grać w karty, grać w bingo i kibicować swoim Pittsburgh Steelers. Jej ulubionym hobby było kolekcjonowanie aniołów, motyli i modlących się dłoni, kolor fioletowy i opalanie się latem, jej ulubiona pora roku.

Melodia na zawsze zostanie zapamiętana ze względu na jej kochający i troskliwy sposób bycia, jej szczery, bezinteresowny i wyrozumiały sposób bycia oraz uderzająco niebieskie oczy.

Oprócz ojca Artura z Polski, Melody ma czworo dzieci: Jamesa Vaughna z Niles, Roberta Walpa z Wolności, Lori Spayde z Struthers i Aarona (Nicholas) Lee z Niles; Rodzeństwo, Arthur (Patricia) Aaron z Greenwood Village w stanie Kolorado, Terri Aaron z Polski i Matthew Aaron z Arlington w Teksasie; 14 wnuków; i troje prawnuków.

Melody poprzedziła śmierć swojej matki Gladys Lorraine Aaron; oraz bracia Lawrence i Richard Aaron.

Uroczystość życia i upamiętnienia odbędzie się w czwartek 12 sierpnia 2021 r. o godzinie 11.00 w Domu Pogrzebowym Cunningham-Becker przy 270 N. Main St., Polska. Pochówek odbywa się na Cmentarzu Nadrzecznym Polska.

Rodzina i przyjaciele będą przyjmowani w domu pogrzebowym w środę 11 sierpnia 2021 w godzinach 17:00-19:00 oraz w czwartek w godzinach 10:00-10:45.

Odwiedź www.beckerobits.com, aby dzielić się wspomnieniami i kondolencjami z rodziną online.

READ  Griezmann przerwał ciszę! Tak traktuje go Leo Messi. Piłka nożna „Zauważam to każdego dnia”

(specjalna wskazówka)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *