Connect with us

Sport

Medalista Tokio 2020, Frazer Clarke, przechodzi na zawodowstwo z Boxxer

Published

on

Gwiazda wagi superciężkiej Team GB podpisała umowę na wiele walk z promocyjnym strojem Bena Shaloma.

Brązowy medalista olimpijski, Frazer Clarke, ma w końcu zadebiutować zawodowo po podpisaniu kontraktu na wiele walk z bokserem Bena Shaloma.

Gwiazda Team GB niedawno podpisała umowę z zarządem 258 po tym, jak wyraził zamiar przejścia na zawodowstwo i mentoring byłego partnera sparingowego Anthony’ego Joshua.

Rozmawiać z Sky SportsClarke ujawnił, że wielu promotorów cieszyło się dużym zainteresowaniem.

„Podpisanie kontraktu z BOXXER jest dla mnie ogromne” – powiedział Clarke.

„Odkąd wróciłem z igrzysk olimpijskich, było duże zainteresowanie tym, dokąd zmierzam.

„Po rozważeniu wszystkich opcji i rozmowie z chłopakami z BOXXER i Sky Sports, podjąłem tę decyzję i tutaj jesteśmy gotowi, aby zrobić pierwszy krok”.

Chociaż jest to ekscytujący czas dla Clarke, 30-latek zdaje sobie sprawę, że będzie to trudna, ale ekscytująca podróż i zawsze może skonsultować się z byłym mistrzem United w wadze ciężkiej w celu uzyskania porady.

Przed nami długa droga, ale jestem bardziej niż gotowy do nauki. Dotarcie tam, gdzie chcę, aby zostać mistrzem świata, będzie trudnym zadaniem. Ale chcę, aby ludzie podążali ścieżką, ponieważ jestem tego pewien będzie ekscytujące.

„Anthony Joshua jest na końcu telefonu i jest jedną z tych osób, które tam były i to zrobiły. Byłbym głupi, gdybym miał do niego dostęp i nie korzystał z niego. nie mogę się doczekać!”

READ  Jak oglądać Włochy kontra Polska: Transmisja na żywo, program telewizyjny z 5. kolejki Ligi Narodów UEFA
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *