Connect with us

Sport

Margit B. Zielke 1937-2022 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Margit B. Zielke 1937-2022 |  Wiadomości, sport, praca

BOARDMAN – Margit B. Zielke, 85 lat, zmarła w piątek 16 września 2022 r. w szpitalu św. Elżbiety Youngstown.

Urodziła się 16 stycznia 1937 r. w Łodzi jako córka Rudolpha i Wandy Herman Schütz.

Margit była gospodynią domową. Ukończyła szkołę średnią w Niemczech i przez rok studiowała chemię na Uniwersytecie w Lipsku.

Margit była członkinią dawnego kościoła luterańskiego Honterus, a obecnie jest członkiem Kościoła Luterańskiego Bethel, gdzie była bardzo aktywna, a także członkiem grupy pikowania The Piece Makers.

Margit uwielbiała spędzać czas z rodziną, zwłaszcza z wnukami. Jej promienny uśmiech dotykał życia wszystkich, których spotkała.

Margit pozostawiła swojego 66-letniego męża Alexa A. Zielke, którego poślubiła 22 września 1956 roku; ich dzieci Henry A. Zielke z North Canton, Annette M. (Dave) Mullett z Novi, Mich. i Robert (wielebna Becky) Zielke z Canfield; jej brat Gerd J. (Kathy) Schuetz z Canfield; jej siostra Helga A. Schoenenberger z Toronto, Kanada; jej wnuki Michele (Bobby) Johnson, Melanie i Marissa Mullett, Crystal, Alex i Elise Zielke oraz Abigail Zielke; oraz ich prawnuki Jamesa i Jacka Johnsonów.

Oprócz rodziców Margit poprzedzała śmierć swojego szwagra Otmara Schoenenbergera.

Przyjaciele mogą dokonać pogrzebu w piątek, 23 września 2022 r. w godzinach 17-19 w Lane Family Funeral Homes, Anstrom Chapel 5797 Tod Ave. Boardman, OH 44512 i zadzwoń do Bethel Lutheran Church w sobotę 24 września 2022 r. od 9 do 10 rano, po czym odbędzie się nabożeństwo pogrzebowe o 10 rano

Darowizny na pamiątkę w imieniu Margit można składać na Fundusz Pamięci w Bethel Lutheran Church, 425 Crestview Drive, Boardman, OH 44512.

Rodzina i przyjaciele mogą odwiedzić stronę www.lanefuneralhomes.com, aby zapoznać się z tym nekrologiem i złożyć kondolencje.

(specjalna wskazówka)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *