Connect with us

Zabawa

lubię miłość Tragedia z Kamilem i jego córką. Anita ucieknie z Polą! Czy to będzie porwanie?

Published

onAutor: Instagram
lubię miłość Tragedia z Kamilem i jego córką. Anita ucieknie z Polą! Czy to będzie porwanie?


Kamila Gryc (Marcin Bosak) czeka na tragiczne chwile w “M jak miłość”! Kiedy w jego życiu pojawiła się córka Pola (Hania Nowosielska), wszystko się zmieniło. Bezwzględny egoizm zakochał się bezwarunkowo w swoim dziecku, choć trudno było pogodzić się z tym, że nagle został ojcem 5-latka. Niestety wkrótce w “M jak miłość” zagrane zostaną dramatyczne sceny. Sekretarz Anita (Melania Grzesiewicz), w której Pola zakochała się jak matka i poprosiła ją o opiekę nad nią, nagle ucieknie z córką Kamila! Co się stanie z Polą w „M jak miłość”? A jaką rolę w tym porwaniu odegra biologiczna matka Poli?

Co się stanie z Polą w „M jak miłość”? Czy córka zostanie z Kamilem na zawsze?

Niedawno Pola usłyszała na własne uszy w “M jak miłość”, że jej mama jej nie chce, a jej ojciec, Kamil Gryc, nie zamierza już się nią opiekować. Więc zrozpaczona 5-letnia Anita poprosiła o opiekę nad nią. Sekretarz z biura Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) już kilkakrotnie Uratowała Kamila przed uciskiem i współczuła córce. Czemu? Ponieważ kocha dzieci i bardzo polubiła Polę. Zabrała nawet córkę Kamila do letniego domu poza miastem na krótkie wakacje.

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1547: Pola nie wróci do swojej matki. Kamil zaopiekuje się byłą kochanką Weroniką! Czy odbierze jej prawa córce?

Wiele wskazuje na to, że silna więź, jaką Anita łączy z Polą, przybliży Gryc do samotnej sekretarki szukającej miłości. Zdjęcia z planu „M jak miłość” nie kłamią! Przedstawiają obraz niemal szczęśliwej rodziny, którą Kamil stworzy z Anitą i jego córką. Nie na długo, bo właśnie powstały sceny, w których spełni się najgorszy koszmar Gryca! Straci dziecko, które tak bardzo pokocha.

READ  Po osiągnięciu daty premiery, fabuła i obsada

Serialowa anita “M jak miłość” czy Melania Grzesiewicz napisała na swoim Instagramie, że jej bohaterka ucieknie z córką Kamilem. Co się stanie z Polą i dlaczego Anita musi to zrobić? Możliwe, że Weronika, prawdziwa mama Poli, przyjeżdża do Polski z Anglii i tak koleżanka Grycy będzie chciała uratować przed nią swoją 5-letnią dziewczynkę!

lubię miłość Oto dziecko Kamila. 5-letnia córka Poli zniszczy mu życie

Rozwijamy naszą stronę internetową poprzez wyświetlanie reklam.

Blokowanie reklam nie pozwala na tworzenie wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Podczas kręcenia tego odcinka „M jak miłość”, który zostanie wyemitowany w telewizji dopiero na początku 2021 roku, ekran pokazał Anicie, jak udało jej się wszystkich oszukać.

„Czy to nie prawdziwa magia aktorstwa, że ​​jeśli nie wiesz, jak poruszać samochodem, możesz odegrać scenę ucieczki z dzieckiem w tle? 😅 Dziś z tej okazji miałem swój pierwszy dublet! (Nie pytaj, dlaczego nie mam prawa jazdy w tym wieku, tak, wiem haha🙈) ” – napisała 29-letnia aktorka z „M jak miłość”.

Nie przegap: lubię miłość Nagła śmierć Janka. Został zastrzelony w lesie! Ciało zostaje wyłowione z portu w Gdyni – WIDEO


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *