Connect with us

Sport

Loretta DeBartolo 1925-2021 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

POLSKA – Loretta DeBartolo, 96 lat, weszła w ramiona swojego Zbawiciela w poniedziałek rano 22 listopada 2021 r. po trwającej trzy tygodnie walce z COVID-19.

Loretta Buccilli DeBartolo urodziła się 2 września 1925 roku w rodzinnym domu przy Wilson Avenue w Youngstown, jako córka Andrew i Rose Nardi Buccilli.

Loretta ukończyła East High School w 1944 roku, gdzie była członkiem National Honor Society. Uczęszczała do Youngstown College i była zatrudniona w Ohio Edison.

Poślubiła miłość swojego życia, Cosmo DeBartolo, 6 lipca 1946 roku iw tym samym roku osiągnęła 75-lecie małżeństwa. Będąc prawdziwym pomocnikiem męża, pracowała razem z nim w jego interesach, nabożeństwach kościelnych oraz w ramach Międzynarodowej Wspólnoty Biznesmenów Pełnej Ewangelii. Niestrudzenie pracowała u jego boku we wszystkich dziedzinach, wykonując własną pracę w kościelnej szkółce niedzielnej i obejmując wiele stanowisk kierowniczych. Była kochającą matką, troskliwą siostrą, świetną kucharką i świetną artystką. Loretta była długoletnim członkiem Zgromadzenia Bożego na Kalwarii w Boardman i obecnym członkiem Highway Tabernacle w Austintown.

Loretta zawsze będzie pamiętana ze względu na swoją urodę, zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Tak bardzo kochała ludzi i chciała być zachętą. Dotknęła tak wielu istnień swoją miłością i współczuciem, spędzając niekończące się godziny na doradzaniu i modlitwie z innymi. A potem, co najważniejsze, były jej spersonalizowane karty wypełnione jej wyrafinowanym charakterem pisma i podnoszącymi na duchu słowami; to jej szczególny talent błogosławił każdego, kto go otrzymał.

Lorettę pozostawił jej mąż Cosmo DeBartolo; jej syn, Cosmo Kenneth DeBartolo z Houston w Teksasie; jej córka Karen Lyn (Bill) Fisher z Boardman; jeden wnuk Jordan Cosmo DeBartolo; wnuczka, Tamara DeBartolo (Charles) Fator; dwoje prawnuków, Caleb i Brityn Fator; dwa bootlegi, Greg Valley i Brian Valley (Pani Lacey, córeczka Lynley); wiele siostrzenic i siostrzeńców; i szwagier Jack (Patsy) DeBartolo Jr. z Phoenix w Arizonie.

READ  Sekcja III liceum sportowe terminarz, tabela wyników oraz informacje na żywo z 27 marca

Nabożeństwo żałobne odbędzie się w sobotę 27 listopada 2021 r. o godzinie 13:00 w Highway Tabernacle, 3000 S. Raccoon Road, Austintown, OH 44515. Przyjaciele mogą dzwonić do kościoła od 11:00 do 13:00 przed nabożeństwem. Aby uzyskać informacje o tym, jak transmitować nabożeństwo online, odwiedź stronę internetową Kościoła.

Aranżacje pochodzą z Domu Pogrzebowego Davisa-Beckera w Boardman. Kondolencje można przesyłać na stronie www.beckerobits.com.

(podpowiedź specjalna)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *