Connect with us

Sport

Lekkoatletyka: Kenia wysyła 31-osobową drużynę na Światowe Sztafety w Polsce – KBC

Published

on

Lekkoatletyka Kenia wybrała 31 zawodników do reprezentowania kraju na zbliżających się Mistrzostwach Świata w sztafecie w Polsce w maju

Kenia wyśle ​​zespół 31 sportowców na sztafety światowe zaplanowane na Śląsk w Polsce między 1. a 2. dniem przyszłego miesiąca.

Rozkład KBC Radio_KICD

ZAThletics Kenya wybrał zespół w ten weekend po mini-eksperymentach trzymany w Międzynarodowym Centrum Sportu Moi Kasarani.

Zawodnicy wykorzystają to wydarzenie, aby zakwalifikować się do Igrzysk Olimpijskich w Tokio w Japonii z lekkoatletyką Kenii w AK. Emanują pewnością, że drużyna poradzi sobie lepiej pomimo wyzwań, przed którymi stoi.

Według.Thletics K.Enya Członek zarządu Barnaba Korir, niektórzy z wybranych sportowców byli obecnie obecnymi the Obóz treningowy pęcherza w Kasarani, jak i poza obozem.

Złam się Aktualności w telefonie, jak to się dzieje. SMS „ WIADOMOŚCI ” do 2015 3

Drużyna ma wyjechać na mistrzostwa sztafety 29 kwietniathKenia nie będzie reprezentowana w sztafetach 4 × 400 m, ponieważ nie dokonano żadnej selekcji.

Wykonując Kobiety 4x 400m, Kenię reprezentują Mary Moraa, Hellen Syombua, Veronica Mutua i Gladys Musyoki i Joan Cherono podczas gdy ci, którzy chcą konkurować w 4 × 400m Przekaźnik mieszany są; Eglay Nalianya, Sylvia Chesebe, Hellen Syombua, Mary Moraa, Emmanuel Korir, Emmanuel Mutua i Stanley Kieti i Aron KoeCH.

Joseph Boit został wyznaczony do kierowania zespołem jako zespół Manager i jest obsługiwany przez Pius Mutisya. S.Tephen Mwaniki został wybrany na głównego trenera, reprezentowana przez Williama Murgora i George’a Macharię.

Kenia zdobyła tylko jeden brązowy medal w kategorii kobiet 4 × 400 m na sztafetach świata 2019 w Jokohamie w Japonii.

KBC-You-Tube-728x90-nowy-2

Powiedz nam co myślisz

READ  McDonald przewyższa WR; Polska, JM Triumph | Wiadomości, sport, praca
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.