Connect with us

Zabawa

Kto ma szczęście umawiać się z Michele Morrone?

Published

on

Kto ma szczęście umawiać się z Michele Morrone?

Michele Morone zyskał światowe uznanie (i status łamacza serc) za rolę w seksownym polskim filmie 2020, 365 dni. Pomimo negatywnych recenzji krytyków filmowych, streamer Netflix był szeroko oglądanym filmem — w dużej mierze ze względu na tlący się dobry wygląd i idealną sylwetkę jego gwiazdy. Fani umierają z ciekawości, aby dowiedzieć się, co się dzieje z żoną Michele Morrone — lub czy w ogóle ją ma. A jeśli nie, z kim spotyka się Michele Morrone? Oto nasze śledztwo w sprawie życia miłosnego tego przystojnego włoskiego aktora.

Michele Marrone jest hottie w 365 Days

365 dni to polski film z limitowaną premierą w Polsce w lutym 2020 roku. W czerwcu tego samego roku został udostępniony do streamowania w serwisie Netflix, zaczynając przyciągać międzynarodową uwagę. Oparta na (i często do niej porównywana) popularna polska powieść będąca częścią trylogii książkowej pięćdziesiąt odcieni szarości film jest erotycznym thrillerem opowiadającym historię włoskiego gangstera (w tej roli Morrone), który porywa Polkę (w tej roli aktorka Anna-Maria Sieklucka) i przetrzymuje ją w niewoli przez rok. Jego cel? Żeby się w nim zakochała.

(następny film)

Chociaż film był powszechnie krytykowany przez krytyków, Stał się drugim najczęściej oglądanym filmem na Netflix Został wydany po raz pierwszy w weekend. Marone stał się znany na całym świecie niemal z dnia na dzień. „Kiedy Netflix zdecydował się kupić prawa i umieścić je na platformie, historia się zmieniła”. wyjaśnił w wywiadzie dla Showsha. „Jakbym obudziłem się rano i nie mogłem nawet iść ulicą”.

Sequel z Morrone i Sieklucką w rolach głównych obecnie trwają prace i wydaje się, że są plany na trzeci film.

Czy Michele Morrone jest mężatką?

Chociaż Morrone nie jest obecnie żonaty, ma byłą żonę o imieniu Rouba Saadeh. Projektant mody i stylista z Libanu był żonaty z Morrone od 2014 do 2018 roku. Para ma dwóch synów razem — Marcusa, urodzonego w 2017 roku i Brando, urodzonego w 2017 roku. Aktor napisał: „Ho messo al mondo due vite. #To wszystko, co się liczy”, co z grubsza oznacza „Kupiłem dwa życia dla świata” po włosku.

READ  Grand Prix Millennium Docs Against Gravity trafia do lombardu

Nie znamy dokładnych szczegółów rozpadu pary, ale Morrone powiedział, że rozpad jego małżeństwa był dla niego bardzo trudny. W poście na Instagramie z 2020 roku napisał, „Półtora roku temu miałem wszystko zostawić za sobą, nie chciałem już działać. Po rozwodzie z żoną byłam w głębokiej depresji”.

Na szczęście gwiazda wyzdrowiała i teraz zachęca swoich fanów, aby zawsze dochowywali wiary. „Znalazłem pracę jako ogrodnik w 1000-osobowej odległej wiosce, ponieważ skończyły mi się pieniądze. Ale życie jest dziwne, kiedy jesteś przygnębiony, los daje ci właściwy ruch, a kiedy jesteś silny, możesz go przyjąć. Zawsze wierz w siebie… ZAWSZE.”

Czy Michele Morrone jest gejem?

Już w czerwcu 2021 r. krążyły plotki, że Michele Morrone jest gejem. W rezultacie pojawiły się spekulacje jeden z postów Morrone na Instagramieukazując go bez koszuli i przytulającą się włoską aktorkę i modelkę Simone Susinna, która pojawia się w 365 dni Konsekwencja. Niejednoznaczny podpis Morrone’a „Jestem kłamcą” sprawił, że ludzie zastanawiali się, czy odnosi się do swojej orientacji seksualnej.

„Obudziłem się, gdy mój zespół zadzwonił do mnie i powiedział »jest wiele artykułów, w których mówi się, że wyszedłeś« z powodu zdjęcia, które zrobiłem z Simone” – napisał Morrone w historii na Instagramie (zgodnie z raportem gejowskie czasy). „Stał się moim bardzo dobrym przyjacielem, jesteśmy jak bracia. Kręcimy razem film. To był tylko obraz. Nic więcej.”

Jeśli chodzi o wątpliwy podpis, aktor mówi, że nie miał na myśli tego, że ludzie zrozumieją to, co powiedział dosłownie. „Aktor jest rodzajem kłamcy. Dlatego to napisałem” – wyjaśnił. „Zachowuję się… jak ktoś, kto nie jest. Nie wyszedłem. Przepraszam za zamieszanie. Jak powiedziałem, jestem ogromnym zwolennikiem społeczności LGBT. Jest wielu młodych mężczyzn i młodych dziewcząt… Chcieliby wyjść, ale nie robią tego ze względu na swoje rodziny. Wiecie, szczęście jest bezcenne, ludzie. Pokój i miłość, tak bardzo cię kocham”.

READ  Korekty: 13 listopada 2021 - The New York Times

Z kim spotyka się Michele Morrone?

O ile nam wiadomo, 31-letni łamacz serc nie jest obecnie w związku. morronowie potwierdził, że jest singlem w wywiadzie w 2020 r.i od tego czasu nie jest z nikim związany. Oczywiście ludzie spekulowali, że był zaangażowany w swoją… 365 dni gwiazda Maria Sieklucka, ze względu na chemię pary i wyraźnie seksualną naturę ich wspólnych scen.

Ale Morrone rozwiał tę pogłoskę podczas polskiego wywiadu wkrótce po premierze filmu. „[Our characters] były naprawdę głębokie, więc gdybyśmy się nie lubili i mieli tę więź na planie, nie byłoby to prawdziwe — sceny” – powiedział w wywiadzie z czerwca 2020 r. (jak donosi Oprah Daily). „Byliśmy zmuszeni być przyjaciółmi, ale zostaliśmy prawdziwymi przyjaciółmi. Kocham Annę”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *