Connect with us

Sport

Kto jest rywalem Najmana? Przeżył wielką metamorfozę. Trudno w to uwierzyć! – o2

Published

on

Szymon “Taxi Złotówa” Wrzesień będzie przeciwnikiem Najmana podczas gali pożegnalnej. Walka powinna odbywać się na zasadach MMA. Planowany jest na 13 lutego i będzie emitowany na platformie PPV.

Przeżył wielką metamorfozę

Szymon “Taxi Złotówa” zadebiutował we wrześniu na FAME MMA 3, pokonując Piotra “Bonus BGC” Witczaka. Następnie walczył w FSC organizacji, ale w pierwszej rundzie zginął z Kamilem Kołduńskim (to jego pierwsze zwycięstwo w karierze).

Wrzesień jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Fani go kochają. Niedawno ogłosił, że w przeszłości miał depresję, ważącą ponad … 150 kg! “Taxi Złotówa” odnotowała i straciła wiele zbędnych kilogramów w ciągu kilku miesięcy.

Będę walczył lub nie, nie obchodzi mnie to. Od ponad 2 lat systematycznie trenuję i rozwijam się małymi krokami. Zacząłem uprawiać sztuki walki nie ze względu na popularność czy pieniądze, ale ze względu na zdrowie i satysfakcję. Dzięki treningowi MMA schudłem ponad 60 kg i doszedłem do siebie po ciężkiej depresji. To dla mnie największa wygrana! – & nbsp niedawno opublikował na Instagramie „Taxi Złotówa”.

bDryhRkZ

Warto dodać, że Marcin Najman niedawno brał udział w Fame MMA. Został zdyskwalifikowany po kilkudziesięciu sekundach rywalizacji z Cassiusem “Don Kasjo” Życińskim. Pojedynek powinien być rozgrywany na zasadach bokserskich. Najman najpierw obalił rywala, a następnie go kopnął. Walka się skończyła i został zdyskwalifikowany, a później wyrzucony z Fame MMA.

bDryhRla

Zobacz też: KSW 56. „Cage by Cage” (w trasie). Soldić rzucił wyzwanie Mamedowi. Właściciel KSW odpowiada!

bDryhRlu

READ  Lewandowski jak maszyna! Polak pokonuje wszystkich rywali w Europie. Piłka nożna
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *