Zabawa

Korea Script bitwa zwycięstwo nad Polską

Korea wygrała 3:2 w bardzo konkurencyjnym meczu o 9. do 12. miejsce w FIH Odisha Hockey Men’s World Cup Juniorów na Kalinga Stadium w Bhubaneswar w czwartek na Kalinga Stadium w Bhubaneswar.

Obie drużyny rozpoczęły od umiejętnego hokeja i bezbłędnych podań. Jednak Korea została nagrodzona karnym rzutem rożnym w 12. minucie gry, a Hong Jinyoung stępił ją i kontrolował, aby otworzyć dla nich konto. Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 1:0 na korzyść koreańskiej drużyny.

Polska próbowała zadośćuczynić w drugiej kwarcie, robiąc wielokrotne wypady na swoich przeciwników D, ale zawsze zwinni koreańscy obrońcy udaremnili ich próby. Ostatecznie ich starania zaowocowały, gdy Rutkowski Wojciech wyrównał w 21. minucie. W 26. minucie zdobyli też karny rzut rożny, który Rutkowski przerobił, dając Polsce prowadzenie 2:1. Ale już minutę później Kim Hyunwoo wyrównał trafieniem z lewej flanki.

Prowadzenie 2:2 rozpoczęło ekscytującą drugą połowę, aw trzeciej kwarcie Korea odzyskała prowadzenie dzięki Hyunwoo w 33. minucie. Trzy minuty później zdobyli dwa karne rzuty rożne z rzędu, ale nie mogli z nich skorzystać. Korea skończyła 3:2 na prowadzeniu po zakończeniu trzeciego kwartału.

Obie drużyny zwiększyły intensywność w czwartej kwarcie, ale wynik pozostał bez zmian.

READ  Car Look Boards Dokument o Holokauście Steve'a McQueena (na wyłączność) | Aktualności