Kolejna bitwa | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie sztabu / Brian Yauger, student drugiego roku Canfield, Owen Bowser przyspieszył po uwolnieniu się od polskiego pomocnika Nathana Schecka. Cardinals wygrali mecz 9-6.

CANFIELD – Niezależnie od sportu, „Battle of Rt. 224” wydobywa twardość w każdym zespole. Tym bardziej, gdy jest poza sezonem.

Canfield i Polacy spotkali się w sobotę w pierwszej rundzie turnieju lacrosse II Dywizji 6 Regionu, aw drugich rozgrywkach od 20 kwietnia Cardinals osiągnęli występ Nicolo Cocca z czterema bramkami i zwycięstwem 9-6.

„Czujemy się całkiem nieźle” – powiedział trener Canfield Gordon Byrne. „Zespół był trochę przestraszony COVID-em i po długiej przerwie musieli odzyskać nogi i ponownie się zaangażować. Dobrze sobie radzą i teraz nie możemy się doczekać gry w następnej drużynie. Za każdym razem, gdy gramy przeciwko Polandowi lub Boardmanowi, jest to trudna i gorąca gra. Grałeś w świetną grę i nie możemy się doczekać, aby zagrać w Chagrin Falls. „

Podczas gdy drużyny wymieniały ciosy przez 48 minut, Polska była pierwszą, która uderzyła. Senior Nate Scheck strzelił pierwszego z trzech goli w zaledwie trzy minuty tego popołudnia.

Jednak było to ostatnie prowadzenie, jakie posiadali, gdy Demar Clark z Canfield strzelił gola kilka minut później, kończąc mecz.

Zdjęcie pracownika / Brian Yauger Polski senior Nathan Scheck przygotowuje się do strzału w siatkę. Scheck zdobył hat-tricka dla Bulldogów i odegrał kluczową rolę w odbudowie zespołu po tym, jak nie utworzył zespołu od 2018 roku.

Bulldogs i Cardinals strzelali bramkę za bramką w pierwszym frame i zakończyli remisami 3-3. Cocca był jedynym golem w drugiej kwarcie, strzelając drugiego gola tego popołudnia, dając Canfieldowi prowadzenie 4: 3 w przerwie.

Cocca, studentka drugiego roku, uruchomiła kardynałów w drugiej połowie, zdobywając minutę w trzeciej kwarcie. Ten rodzaj wybuchowości sprawił, że Byrne był podekscytowany tym, co przyniesie Cocca.

READ  Ks. Franklin Graham dzieli się przesłaniem wiary | Wiadomości, sport, praca

„Nicolo Cocca to silny gracz” – powiedział Byrne. – Jest na drugim roku studiów i przez kilka następnych lat będzie dodatkowym atutem dla zespołu. Zagrał świetny mecz.

Chociaż kardynałowie wycofywali się przez większość gry, Bulldogs mieli odpowiedź na prawie wszystko, co rzucił im Canfield.

Jacob Zura i Anthony Cordeck strzelili po jednym golu dla Polski w czwartej kwarcie i pokonali Bulldogs. Clark strzelił swojego drugiego gola tego popołudnia, dzięki czemu Canfield z powrotem znalazł się na prowadzeniu z dwoma golami. Cocca zakończyła mecz 17 sekund przed.

Zdjęcie pracownika / Brian Yauger Canfields Demar Clark oddał strzał w pierwszej kwarcie sobotniego zwycięstwa w turnieju z Polską. Clark zdobył dwa trafienia w konkursie.

Trener reprezentacji Polski Dennis Schweers nie mógł wymagać od swojego zespołu o wiele więcej.

„Nasi chłopcy walczyli we wszystkich czterech kwartałach” – powiedział Schweers. „Zostawiłeś wszystko na polu. Dali mi wszystko, co mogli. „

Buldogi kończą sezon 3-11. Polska klasa seniorów odegrała kluczową rolę w prowadzeniu zespołu przez ten sezon i kładzeniu podwalin pod zespół po tym, jak szkoła nie utworzyła zespołu od 2018 roku.

„Nasz program jest obecnie przebudowywany i ci seniorzy dali mi podstawę, podstawę do dalszego rozwoju tego programu” – powiedział Schweers. „Dla mnie byli trenerami na boisku. Wszystko, o co ich prosiłem, zostało zrobione, nie musiałem go dwukrotnie pytać. Wzięli małe dzieci pod swoje skrzydła i nauczyli je gry. „

Dla Byrne’a kardynałowie (4-7) dopiero zaczynają odnajdywać swój rytm po ciężkim starcie z kilkoma przeszkodami.

„Myślę, że nasza obrona wykonała świetną robotę w tym sezonie przeciwko większości tutejszych drużyn” – powiedział Byrne. „Nasza ofensywa musi trochę walczyć. Mamy kilka kontuzji. Senior Andrew DeRosa odpadł na początku sezonu z powodu kontuzji i wyzwaniem było wykonanie ataku, ale w końcu to się udało. „

READ  Black Ferns Sevens pokonali Francję i zapewnili sobie miejsce w finale w Tuluzie

Będziesz potrzebował wszystkich ich elementów razem do następnej gry, ponieważ kolejny przeciwnik Kardynałów, Chagrin Falls, jest broniącym mistrzem stanu. Canfield zmierzy się z Tygrysami w poniedziałek o 19:00.