Connect with us

Zabawa

Kim jest Maria Zhang? 5 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o Suki Star z serialu aktorskiego Netflixa

Published

on

Kim jest Maria Zhang?  5 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o Suki Star z serialu aktorskiego Netflixa

Aktorka Maria Zhang ma wielkie zadanie: ożywić Suki w aktorskiej adaptacji Netflixa Awatar: Ostatni władca powietrza Oto kilka interesujących faktów, które fani powinni o niej wiedzieć.

Nickelodeon jest animowany Awatar: Ostatni władca powietrza Serial jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych seriali wszechczasów, dlatego wielu fanów było zachwyconych, gdy ogłoszono, że Netflix wypuści wersję serialu z akcją na żywo.

W nowym serialu aktorka Maria Zhang wciela się w Suki, przywódczynię jednego z zespołów wojowników Kyoshi na wyspie Kyoshi. Podobnie jak w serialu animowanym, Suki pojawiła się tylko w jednym odcinku pierwszego sezonu, ale jeśli narracja pozostanie w dużej mierze taka sama, fani mogą spodziewać się, że zobaczą ją ponownie.

Wszystko, co fani powinni wiedzieć o Marii Zhang z Avatara

Netflixa

Maria mieszkała na całym świecie

Mimo że Maria Zhang jest tak młoda, mieszkała w wielu różnych krajach na całym świecie, a dzięki swojemu wychowaniu miała kontakt z wieloma różnymi kulturami.

Maria urodziła się w Polsce, ale była wychowywana przez matkę i ojca w Pekinie w Chinach. Później ponownie przeprowadziła się na studia (tym razem do południowej Kalifornii w USA), co oznaczało, że przed ukończeniem studiów mieszkała w trzech różnych krajach.

Maria jest wielojęzyczna

Rzadko się zdarza, żeby ktoś biegle władał dwoma językami, ale Maria Zhang jest na tyle utalentowana, że ​​mówi co najmniej czterema językami.

W wywiadzie z Mieszane media azjatyckie (MAM) Maria wyjawiła, że ​​jej matka jest Polką, a ojciec Chińczykiem, dlatego już jako dziecko rozmawiała z nimi w ojczystych językach swoich rodziców.

W tym samym wywiadzie zdradziła także, że jej rodzice rozmawiali ze sobą po rosyjsku:

„Jestem więc w połowie Polakiem, w połowie Chińczykiem. Moja mama jest Polką, mój ojciec jest Chińczykiem, a ja wychowałem się w domu, w którym moi rodzice rozmawiali ze sobą po rosyjsku (z mamą mówiłem po polsku, a z ojcem po chińsku). Był to więc cały bałagan języków i kultur. Wydawało mi się to po prostu normą, ale ilekroć mówiłem to innym ludziom, mówili: „O mój Boże, to szaleństwo”.

W tym samym wywiadzie Maria ujawniła, że ​​na studiach napisała własną sztukę, która zawierała cztery różne języki:

„Właściwie napisałam utwór solowy na studiach i byłam bardzo zdumiona, ponieważ ostatecznie został napisany w czterech różnych językach”.

Miłość Marii do aktorstwa rozpoczęła się w teatrze

W tym samym wywiadzie dla MAM Maria podzieliła się tym, że po raz pierwszy zetknęła się z aktorstwem podczas przedstawienia teatralnego Alicja w Krainie Czarów w Polsce.

READ  Shia LaBeouf pisze scenariusz filmu o Auschwitz dla reżysera Abela Ferrary

Choć aktorka mieszkała wówczas w Pekinie, wróciła do Polski „Każdego lata, żeby tam być [that] Grupa teatralna:”

„Moja babcia rzeczywiście widziała ten wycinek z gazety, w którym prosiła o młodych aktorów do występu w lokalnym przedstawieniu teatralnym. Oni zrobili ’Alicja w Krainie Czarów” i pomyślałem: „Muszę to zrobić!”. Skończyło się na tym, że każdego lata wracałem do Polski tylko po to, żeby dołączyć do tej grupy teatralnej. To było jak magia, bo to było na odludziu w Polsce. Biegaliśmy po trawniku i wkładamy całe nasze serca i dusze w tygodnie prób, aby stworzyć ten wyimaginowany świat.

Maria opisała także, jak te sztuki rozbudziły w niej pasję do aktorstwa i jak pomogły jej dowiedzieć się, co chce robić w życiu:

„Występy odbywały się na opuszczonej linii kolejowej i każdy przyniósł własne poduszki, na których mógł usiąść i obejrzeć przedstawienie. Ukryłem się za krzakami, gotowy do dalszej podróży, i zobaczyłem światła. Poczuj bicie mojego serca.” Byłabym przerażona, ale kocham to. Nie chcę, żeby to się kiedykolwiek skończyło. Po prostu w głębi serca wiedziałam, że wtedy byłam najszczęśliwsza. To jest to, co kocham najbardziej. I tutaj to robię.”

Zdolności artystyczne Marii wykraczają poza aktorstwo

Oprócz pracy aktorskiej Maria lubi także rysować i szyć.

W wywiadzie z Magazyn Fosfor (gdzie pojawiła się na cyfrowej okładce numeru) zdradziła, że ​​oboje jej rodzice są artystami i jednym z jej celów zawodowych jest właśnie to „Narysuj książeczkę z ilustracjami dla dzieci:”

„Bardzo interesują mnie także sztuki wizualne. Pochodzę z rodziny artystów i uwielbiam rysować. Jednym z moich marzeń jest narysowanie książeczki ilustracyjnej dla dzieci. Myślę, że to byłoby naprawdę fajne. Przy okazji: nauczyłam się też szyć i wypróbowałam inne projekty DIY. To naprawdę mnie uspokaja.”

Maria inspirowała się niektórymi gwiazdorskimi aktorkami

W tym samym wywiadzie dla magazynu Phosphor Maria opowiedziała, jakie filmy, programy telewizyjne i aktorki kochała jako dziecko.

READ  Zenon Martyniuk podjął radykalne kroki w stosunku do syna. Daniel Martyniuk nie spodziewał się takiej kary

Aktorka wspomniała, że ​​uwielbia oglądać Hannah Montana I Czarodzieje z Waverly Placeale konkretnie wymieniła Natalie Portman i Emilię Clarke jako dla niej inspiracje:

„Potem są poważniejsze rzeczy, które mnie zainspirowały. Pamiętam, jak oglądałam Natalie Portman w „”.Léon: Profesjonalista. Kocham ją. To jeden z moich ulubionych. Zjadłem wszystkoGra o tron’ lato. Kocham Emilię Clarke i uważam, że jest potężna we wszystkim, co robi.

Gdzie fani mogą śledzić Marię w mediach społecznościowych?

Fani mogą znaleźć aktorkę Marię Zhenger na Instagramie. Twoja oficjalna nazwa użytkownika to mariaxzhang.


Wszystkie osiem odcinków pierwszego sezonu Awatar: Ostatni władca powietrza można oglądać w serwisie Netflix.

Przeczytaj więcej o innych obecnych aktorkach poniżej:

Kim jest Meredith Garretson? 6 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o aktorce Resident Alien

Kim jest Nell Verlaque? 4 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o aktorce filmowej na Święto Dziękczynienia

Kim jest Andrea Ellsworth? 3 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o aktorce Vince Staples Show

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *