Connect with us

Sport

KaVontae Turpin szybko zrobiła wrażenie na Kowbojach

Published

on

Obrazy Getty

Bez obaw poza boiskiem, KaVontae Turpin mógł już zrobić to, co zrobił w sobotnim meczu przedsezonowym. Wrócił kickoff 98 jardów na przyłożenie i punt 86 jardów na przyłożenie przeciwko Chargers, pieczętując swoje miejsce na ostatnim rosterze zespołu.

Turpin, lat 26, nie dostał szansy w NFL w ciągu czterech lat po zwolnieniu z TCU w związku z zarzutami o napaść.

On miał przerwy w Fan Controlled Football League i Spring League, po czym przeniósł się do Polski, aby zagrać we wrocławskich Panterach Ligi Europejskiej. Wiosną podpisał kontrakt z generałami USFL z New Jersey i został MVP ligi.

Nie od razu otworzyło się jednak drzwi NFL, ponieważ jego podpisanie kontraktu z Cowboys nastąpiło podczas pierwszego tygodnia obozu treningowego. Od tego czasu robi wrażenie „szybkiego”.

Jest taki dynamicznyTrener Cowboys, Mike McCarthy, powiedział o Clarence Hill z Gwiazda Telegram Fort Worth. „Wracasz do czasów studenckich i moim zdaniem był najlepszym graczem, jakiego widziałem w USFL. Byłem pod takim wrażeniem od pierwszego dnia. Przybył tu pierwszego dnia, podjął ofensywę i wskoczył od razu. Jest bardzo dynamiczny w zespołach specjalnych.”

Po pięciu ligach w ciągu pięciu lat bez college’u Turpin zadebiutuje w NFL za trzy tygodnie. To zajęło dużo czasu.

„Jestem ekscytującym graczem i za każdym razem, gdy dostanę piłkę, czeka mnie wielki mecz” – powiedział Turpin. „Cieszę się, że tu jestem i korzystam z tej okazji”.READ  Niepokonany Adirondack zdobywa pierwszy tytuł mistrzowski od 2006 roku, pokonując Cato-Meridian; Whitesboro, Sauquoit Valley wygrywa sześć kluczowych wygranych tygodni
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.