Connect with us

Zabawa

Kangana Ranaut recenzuje Sitę Ramam i chwali Mrunala Thakura: „Żadnej innej aktorki…”

Published

on

Kangana Ranaut niedawno obejrzał film z epoki Dulquera Salmaana i Mrunala Thakura Sita Ramam. Aktorka, która jest zajęta kręceniem swojego nadchodzącego dramatu Emergency, w którym zagra i wyreżyseruje, zabrała się na Instagram, by pochwalić Sitę Ramam. W serii wiadomości udostępnionych na Instagramie Kangana powiedział, że film ma „niezwykły scenariusz i reżyserię”. Wydała specjalny okrzyk dla Mrunal, mówiąc: „Żadna inna aktorka nie mogłaby zagrać roli księżniczki Noor Jahan, znanej również jako Sita Mahalakshmi, tak jak ona. Przeczytaj także: Dulquer Salmaan i Mrunal Thakur dziękują polskiemu kibicowi za „miły” list do zespołu Sita Ramam

Romantyczny dramat w języku telugu, napisany i wyreżyserowany przez Hanu Raghavapudi, zagrał Dulquera jako porucznika Rama, oficera armii indyjskiej służącego na granicy z Kaszmirem, który otrzymuje anonimowe listy miłosne od Sity Mahalakshmi, granej przez Mrunala. W swojej recenzji filmu Kangana Ranaut napisała: „W końcu mam czas, aby zobaczyć Sitę Ramam… i muszę powiedzieć, jakie to spektakularne przeżycie… i epicka historia miłosna… niezwykły scenariusz i reżyseria… Gratulacje dla Hanu Raghavapudi (reżyser), wszystkie działy pracują pięknie (w filmie).”

Kangana Ranaut chwalił Sitę Raman, zwłaszcza jej głównego aktora Mrunala Thakura.

Kanagana powiedziała, że ​​„wszyscy aktorzy poradzili sobie w filmie niesamowicie dobrze”, ale to, co ją wyróżniało, to występ Mrunala. Powiedziała, że ​​obsada filmu była „świetna”. Napisała w innej notatce udostępnionej na Instagramie Stories: „Wszyscy aktorzy spisywali się niesamowicie dobrze, ale najbardziej wyróżniał mnie występ Mrunala Thakura. Powściągliwe emocje i rzadka godność w jej zachowaniu… żadna inna aktorka nie mogłaby jej przedstawić. Co za wspaniały casting. Naprawdę królową. Zindabad thakur saab (pani), tutaj zaczynasz rządzić…” Wraz ze swoją notatką podzieliła się również emoji królowej.

Zespół Sita Ramam otrzymał niedawno długi list z Polski od fana, który obdarzył film miłością. Dulquer Salmaan i Mrunal Thakur zareagowali na list, który udostępniła na Twitterze Monika, która w swoim biografii opisuje siebie jako „polską fankę indyjskiego kina i muzyki od 2006 roku”. W odpowiedzi na list Dulquer napisał na Twitterze: „To jest pięknie napisane. Z wielką wrażliwością na talent, który napisałeś, ze świetnym zrozumieniem samego filmu i kina, z którego się wywodzi. Dużo miłości do ciebie. I mam nadzieję, że nadal będziemy was zabawiać”. W odpowiedzi Mrunal napisał: „Nie potrafię wyrazić słowami, jak bardzo jestem szczęśliwy!

READ  M jak miłość, odcinek 1550: Nawet Budzyński nie uratuje małżeństwa Kingi i Piotrka! Pozbyje się Kamili tylko na chwilę

Ot: 10

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.