Connect with us

Sport

Johnson i Lyras walczą o miejsce w 6. okręgu | Wiadomości, sport, praca

Published

on

ŚW. CLAIRSVILLE – Republikański reprezentant USA Bill Johnson zobaczy wyzwanie ze strony demokraty Louisa Lyrasa w wyborach powszechnych 8 listopada.

Republikańscy wyborcy we wtorek ponownie wybrali Johnsona z Marietty na swojego kandydata na siedzibę Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych w 6. dzielnicy, reprezentującej stan Ohio. Johnson zdobył oszałamiające 56.774 głosów, pokonując Johna Andersona z Enona 9130; Michael S. Morgenstern z Polski, 4887; i Gregory M. Zelenitz z Belmont z 2610. Dane liczbowe oparte są na 100% raportów okręgowych.

Na bilecie Demokratów Lyras z Youngstown o włos pokonał Shawnę Roberts z Belmont County, która wycofała się z wyścigu. Znaki wywieszone w lokalach wyborczych informowały wyborców, że głosy na Robertsa „nie zostaną policzone”, chociaż wyniki te zostały opublikowane w większych hrabstwach Columbiana i Mahoning. Dlatego Roberts prowadził czasami pod koniec wtorku.

Ostatecznie Lyras miał 8579 głosów; Eric Jones z Austintown, 6825, i Martin Alexander, 5043.

Roberts był kandydatem Demokratów na 6. miejsce w obwodzie w 2018 i 2020 roku.

Lyras, 71 lat, jest właścicielem Corcon Inc., firmy zajmującej się farbami przemysłowymi, która malowała wiele dużych mostów na wschodnim wybrzeżu.

Jest także współzałożycielem Advanced Recycling Systems i współwłaścicielem Penguin City Beer w Youngstown. Jest absolwentem Ohio State University.

Lyras nie mógł uzyskać komentarza we wtorek wieczorem.

67-letni Johnson został wybrany w 2010 roku i stara się o siódmą kadencję. Oczekiwano jego wygranej w nominacji GOP we wtorek, ale przyznał, że nie było to dane.

„Żaden wybór nie jest oczywisty, zwłaszcza w czasach zmian, jakich jesteśmy świadkami w dzisiejszej Ameryce. Dlatego jestem dumny, że pozyskałem poparcie republikanów w nowo utworzonej szóstej dzielnicy kongresowej, aby reprezentować ich w Waszyngtonie” – powiedział Johnson. „Zmiana nie ogranicza się jednak tylko do redystrybucji.

„Za Joe Bidena stoimy nie tylko w obliczu bezprecedensowej inflacji spowalniającej naszą gospodarkę i krzywdzącej rodziny pracujące, ale wszędzie panuje kryzys. Mamy kryzys energetyczny, kryzys przestępczości, kryzys graniczny i kryzys w Europie Wschodniej. Będę ciężko pracować, aby wygrać wybory powszechne i pomóc innym Republikanom wygrać, abyśmy mogli przywrócić Izbie Reprezentantów USA większość, która będzie służyła tak bardzo potrzebnej kontroli tego prezydenta i liberalnej agendzie.

READ  Tak komentowały mecz z Polską ukraińskie media. „Lewandowski nie byłby potrzebny” reprezentacji Polski

Jako dziecko Johnson pracował na rodzinnej farmie w Roseboro w Północnej Karolinie. Zaciągnął się do Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych w 1973 roku i 26 lat później przeszedł na emeryturę jako podpułkownik po ponad 26-letniej karierze wojskowej.

Johnson ukończył z wyróżnieniem Uniwersytet Troy w Troy w Alabamie w 1979 roku i uzyskał tytuł magistra na Georgia Tech w 1984 roku.

Po przejściu na emeryturę ze służby wojskowej Johnson skupił się na zakładaniu i rozwijaniu firm zajmujących się zaawansowanymi technologiami. Jest współzałożycielem Johnson-Schley Management Group Inc., firmy konsultingowej w zakresie technologii informatycznych. W 2003 roku opuścił Johnson-Schley, aby założyć J2 Business Solutions, Inc., gdzie koncentrował się na zapewnianiu wsparcia informatycznego na poziomie wykonawczym jako wykonawca usług obronnych dla armii amerykańskiej.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejContinue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.