Connect with us

Sport

Jan Błachowicz reaguje na szaloną walkę Glovera Teixeiry z Thiago Santosem

Published

on

Jan Błachowicz Bacznie obserwował walkę nocy UFC Vegas 13. Thiago Santos powrócił po kontuzji oktagonu UFC, aby zmierzyć się z niezwykle doświadczonymi i silnymi graczami Gloverem Teixeirą. Po szalonej walce pełnej zwrotów akcji zwyciężył Teixeira, oddając swojego przeciwnika w trzeciej rundzie gry. Polak zareagował na brazylijski pojedynek na swoim profilu na Twitterze.

Wspaniała walka i niesamowita seria zwycięstw Glovera Teixeiry. W pełni zasługujesz na walkę o mistrzowski pas i posmak legendarnej polskiej siły. Jeśli Adesanya nie może czekać do marca, zróbmy to!

Od jakiegoś czasu mówi się, że UFC chce zorganizować mecz mistrz-mistrz. Jan Błachowicz w kolejnym meczu zmierzy się z broniącym tytułu w kategorii średniej Israelem Adesanyą. Jednak, jak widać, Blachowicz jest zdeterminowany, aby Glover Teixeira stał się jego rywalem, jeśli „Ostatni Władca Stylu” nie chce czekać na Polaka do marca.

Teixeira (MMA 32-7) wygrała pięć walk z rzędu, cztery z nich wcześniej. Przed walką z Santosem zdominował Anthony’ego Smitha i pokonał go w piątej rundzie przez TKO. Brazylijczyk jest byłym pretendentem do mistrzostwa wagi półciężkiej, ale potem musiał uznać wyższość Jona Jonesa. Brazylijczyk wygrał aż 27 z 32 zwycięstw w swojej karierze i przedwcześnie zakończył rywali.

Zobacz też: Teixeira o walce z Błachowiczem

READ  Marcella M. Hospodar 1927-2021 | Wiadomości, sport, praca
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.