Connect with us

Zabawa

Ivanka Trump gra na gitarze z ukraińskim uchodźcą w podróży do Polski

Published

on

Ivanka Trump gra na gitarze z ukraińskim uchodźcą w podróży do Polski

Poczta Ivanka Trump gra na gitarze z ukraińskim uchodźcą w podróży do Polski pojawił się pierwszy Konsekwencja.

Ivanka Trump spędziła swoją pandemię na uczeniu się gry na gitarze, mając nadzieję, że wszyscy zapomną ostatnie cztery lata, a niedawno wystawiła swój pierwszy publiczny występ w obozie dla uchodźców w Polsce.

Trump udał się do wschodnioeuropejskiego kraju w zeszłym tygodniu na polecenie globalnej organizacji non-profit CityServe, aby odwiedzić rodziny ukraińskich uchodźców wysiedlonych w wyniku trwającej wojny z Rosją. Nie spotkała Władymyra Zełenskiego, ponieważ prezydent Ukrainy może nie był zbyt zachwycony, że rozważa ją Bezczelne próby ojca szantażowania goale grała na pojedynkach na gitarach z małą Ukrainką, która miała swój własny, malutki instrument.

„Tam spotkała się z dziesiątkami pastorów obsługujących Ukraińców na liniach frontu, z których wielu pomogło we wsparciu dystrybucji 1 miliona posiłków w marcu” – powiedział rzecznik CityServe. zgłoszone do Codzienna poczta misji dobrej woli Trumpa, dodając, że organizacja non-profit „przyniosła posiłki, wsparcie finansowe i zabawki dziesiątkom ukraińskich rodzin szukających krótko- i długoterminowego schronienia w Polsce, dopóki nie będą mogły bezpiecznie wrócić na Ukrainę”.

W wywiadzie 2020 podzielony na Twitterze od RelacjonowanieTrump twierdził, że „ponownie nawiązała kontakt” we wczesnych dniach pandemii[ing] do niektórych prostych przyjemności życia, takich jak gry planszowe. „Zaczęłam grać na gitarze” – kontynuowała – „ponieważ mój mąż pracował bardzo późno w nocy. Wróciłem do domu po ułożeniu dzieci do łóżka, a kiedy wróciłem do Internetu i skończyłem pracę, usiadłem tam. I tak nauczyłem się grać na gitarze, czyli „uczyć się”.

Z innych wiadomości, Trump niedawno zeznała swoją wolę przed komisją Izby, badającą zamieszki w Kapitolu z 6 stycznia 2021 r.

Ivanka Trump gra na gitarze z ukraińskim uchodźcą w podróży do Polski
Glen Rowley

READ  Islandzki filmowiec Árni Ólafur Ásgeirsson zmarł w wieku 49 lat Wiadomości

popularne posty

Subskrybuj podsumowanie wiadomości e-mail Consequence i otrzymuj najnowsze wiadomości muzyczne, filmowe i telewizyjne, aktualizacje tras koncertowych, dostęp do ekskluzywnych darmowych materiałów i nie tylko bezpośrednio do swojej skrzynki odbiorczej.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *