Connect with us

Sport

Istnieją „filozoficzne i piłkarskie różnice” między Cam Akers a Seanem McVayem.

Published

on

Istnieją „filozoficzne i piłkarskie różnice” między Cam Akers a Seanem McVayem.

Komentarz trenera Baranów, Seana McVaya w piątek o ucieczce Cam Akers zrobił wyraźne wrażenie że: (1) Akers nie będzie już w drużynie; oraz (2) Barany mają nadzieję, że uda im się wynegocjować wyjście z trudnej sytuacji.

Ian Rapoport z NFL Media potwierdza przesłanie czające się luźno między wierszami komentarzy McVaya na temat Cama. Według Rapoporta, Akersa i McVaya ”różnice filozoficzne i związane z piłką nożną”. Chociaż Barany zostawiają otwarte drzwi dla Akers, wygląda na to, że idą dalej.

Raport mówi: „[t]Jest przekonany, że przyciągnie znaczne zainteresowanie handlowe, a zespół jest otwarty na transakcję o odpowiedniej wartości”. To oczywiście linia, którą przeciskają się Barany, aby nie musieli po prostu wydać Akersa lub, w najgorszym przypadku, odciąć go. .

Będą potrzebować co najmniej dwóch drużyn pragnących reszty kontraktu Akers, aby uzyskać jakąkolwiek znaczącą wartość, jeśli wydają się być gotowi, aby przejść dalej. Ponieważ kontuzja wymazała większość jego sezonu 2021, a jego słaba dotychczasowa wydajność w 2022 roku, żadna drużyna nie będzie mogła założyć, że Akers natychmiast cofnie zegar do ostatnich tygodni swojego debiutanckiego sezonu 2020, ponieważ stał się potencjalną gwiazdą .

Akers ma 151 jardów biegu w pięciu meczach w tym sezonie. Jego pensja podstawowa wynosi 1,17 miliona dolarów w tym roku i 1,45 miliona w 2023 roku.

Raport: Istnieją „różnice filozoficzne i piłkarskie” między Cam Akers a Seanem McVayem. pierwotnie pojawił się na Profesjonalna rozmowa o piłce nożnej

READ  WTA Roundup: najwyżej rozstawiona Magda Linette rozbiła się w Austin
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *