Connect with us

Sport

ISSF World Championship: Para Divyansh-Elavenil zdobywa 10-metrowe złoto drużyny wiatrówek

Published

on

Indyjski Divyansh Singh Panwar i Elavenil Valarivan zdobyli złoty medal w 10-metrowym mieszanym zespole wiatrówek na Mistrzostwach Świata ISSF.

Divyansh, Elavenil zdobywa 10-metrowe złoto karabinu mieszanego na Mistrzostwach Świata ISSF. (Zdjęcie na Twitterze)

NAJWAŻNIEJSZE

  • Elavenil i Divyansh strzelili łącznie 16 w grze o złoty medal
  • Istvan Peni i Eszter Denes awansowali na drugie miejsce z 10
  • Mary Carolynn Tucker, Lucas Kozeniesky (17) z USA zdobyli brązowy medal

Indyjski Divyansh Singh Panwar i Elavenil Valarivan pokazali znakomity występ i zdobyli złoty medal na 10-metrowej imprezie z karabinem mieszanym na Mistrzostwach Świata ISSF w New Delhi w poniedziałek.

Indyjski duet strzelił w sumie 16 punktów w meczu o złoty medal, aby wyprzedzić węgierskiego numer jeden na świecie, Istvana Peni i Esztera Denesa, któremu udało się 10.

Indianie strzelili po 10,4 każdego w ostatnim strzale, aby zapewnić sobie główną nagrodę, podczas gdy węgierska para w Dr. Karni Singh otrzymał 10,7 i 9,9.

Wcześniej Indianie przypieczętowali temat w przedostatniej próbie mniej więcej na swoją korzyść po 10,8 sztuki, chociaż ich przeciwnicy poradzili sobie po 10,4.

Mary Carolynn Tucker i Lucas Kozeniesky (17) z USA wywalczyli brązowy medal przed Polakami Anetą Stankiewicz i Tomaszem Bartnikiem (15).

W dwóch kwalifikacjach Elavenil i Divyansh zajęli pierwsze miejsce po strzeleniu odpowiednio 211,2 i 210,1, uzyskując łącznie 421,3.

Peni i Denes strzelili razem w kwalifikacjach 419,2. Inna para z Indii, Anjum Moudgil i Arjun Babuta, nie awansowała do finału po zajęciu piątego miejsca z łączną notą 418,1 punktów w kwalifikacjach.

W finale Divyansh i Elavenil początkowo strzelili 10,4 i 10,7, chociaż ich węgierscy przeciwnicy poradzili sobie po 10,1.

Za nim uplasowało się 10,6 i 10,5 gości, których wyniki w trzeciej serii wyniosły 9,9 i 10,7. Peni i Denes nadal strzelali ponad 10 punktów do końca passy, ​​ale to nie wystarczyło, aby pokonać faworytów gospodarzy.

READ  Liga Mistrzów: Czesi nie wybaczają: Skomin jak Collin. Kawałek złodzieja i to wszystko. Midtjylland - Slavia 4-1

Po uzyskaniu 10,4 i 10,7 w pierwszych dwóch seriach Divyansh i Elavenil przeważnie strzelali średnio lub wysoko 10, gdy finał trafił w ostatnią nogę. To był drugi medal Divyansha w turnieju po jego indywidualnym brązu w dniu otwarcia. Ale Elavenil opuścił finał w swoim pojedynczym turnieju.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *