Connect with us

Zabawa

Internauci trollują Ali Zafara za noszenie lakieru do paznokci – rozrywka

Published

on

zabawa


Internauci trollują Ali Zafara za noszenie lakieru do paznokci.

LAHORE (Online) – Bracia Zafar są na drodze do sukcesu w swoich modowych wyborach, ponieważ próbują nowych rzeczy i tworzą nowe trendy. Danyal Zafar niedawno przefarbował włosy na burgund i podzielił się swoim nowym wyglądem w mediach społecznościowych. Otrzymał za to wiele krytyki i trollingu, a fani nie byli pod wrażeniem jego ostatniego wyboru.

Jego starszy brat i gwiazda rocka Ali Zafar wspierał go, mówiąc, że należy zakwestionować normalnie panujące standardy męskości. Teraz sam zdecydował się na ostry wygląd. Ali Zafar pomalował paznokcie na czarno, aby wyglądać, jak wyglądał. Podzielił się swoim wyglądem gwiazdy rocka w swoich mediach społecznościowych, ubrany w bardzo fajną kurtkę i czarne paznokcie. Ali Zafar utrzymywał normalne włosy, podczas gdy jego skóra była również bardzo opalona.

Jednak internauci nie są zachwyceni modowymi wyborami Ali i zaczęli go krytykować zabawnymi i poważnymi komentarzami. Wielu było niezadowolonych z tego, co robił, a nawet cytowało hadisy. Ali nie spieszył się, a nawet odpowiedział niektórym osobom, które skomentowały jego zdjęcia.

„Ty określasz, kim jesteś. Nikt inny” – napisał w poście.


’; var i = Math.floor(r_text.length * Math.random()); dokument.write(r_tekst[i]);

READ  Grey Man otrzyma sequel i spinoff
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.