Connect with us

Zabawa

IHG Hotels & Resorts wprowadza markę Holiday Inn Resort do Szklarskiej Poręby – Hospitality Net

Published

on

IHG Hotels & Resorts wprowadza markę Holiday Inn Resort do Szklarskiej Poręby – Hospitality Net

IHG Hotels & Resorts, jedna z wiodących światowych firm hotelarskich, ogłosiła dziś podpisanie w Polsce Holiday Inn Resort Szklarska Poręba we współpracy z AKME Wiśniewski Szklarska Poręba.

Holiday Inn Resort Szklarska Poręba ma zostać otwarty w 2022 roku i znajduje się w pobliżu Doliny Szczęścia i stanowi doskonałą bazę wypadową dla gości, którzy chcą poznać lokalne Karkonosze. Hotel będzie idealnym miejscem dla gości z Polski i zagranicy, dla których bliskość Portu Lotniczego Wrocław, doskonałe połączenia kolejowe i drogowe są dużym atutem.

Nowo wybudowany Holiday Inn Resort będzie miał 87 pokoi. Powstaje w ramach kompleksu Horizon Hotel & Resort na powierzchni 1,5 ha, w którym znajdą się dodatkowe apartamenty oraz strefa rekreacyjna. Ośrodek został zaprojektowany tak, aby goście mogli uciec od tego wszystkiego, korzystając ze spa, krytego i odkrytego basenu, spa oraz rozkoszując się spokojnymi widokami na góry z tarasów obiektu. Ośrodek jest idealnie położony, jeśli chodzi o spędzanie czasu na świeżym powietrzu, w pobliżu można uprawiać turystykę pieszą, rowerową i narciarską.

Zakwaterowanie w Holiday Inn Resort jest idealne dla urlopowiczów i oferuje parom, przyjaciołom, samotnym podróżnikom i rodzinom możliwość wspólnego przeżycia wspaniałych wakacji. Holiday Inn Resort Szklarska Poręba oferuje w szczególności rodzinom szeroki wachlarz zajęć i udogodnień, w tym klub dla dzieci oraz szereg programów rozrywkowych dla całej rodziny.

READ  Netflix wydaje dwie gry „Stranger Things” w swojej aplikacji na Androida
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *