Connect with us

Sport

Head to Head: Zajęcia odbywają się w sezonie dla drużyn regionalnych

Published

on

Head to Head: Zajęcia odbywają się w sezonie dla drużyn regionalnych

Od czasu do czasu pracownicy sportowi Sun Journal wybierają do dyskusji tematy związane z futbolem w szkołach średnich — czasami dyskusje zamieniają się w ożywione debaty.
Zgodzić się? Nie zgadzać się? Daj nam znać na Twitterze (@WilTalkSports i @FunkFlashyRob) lub przez e-mail ([email protected] oraz [email protected]).

Wil Kramlich, zastępca redaktora sportowego Sun Journal Andree Kehn/Sonnenjournal

WIL KRAMLICH: Jak co roku, wydaje się, że właśnie mieliśmy otwierające sezon 2022, ale jesteśmy już w czwartym tygodniu, co oznacza, że ​​będziemy w połowie sezonu zasadniczego po spisych na ten weekend dla większości klas .

Już zaczynamy dostrzegać, jak kształtują się podziały. Który podział uważasz za najbardziej zaskakujący? Który z nich wygląda na najtrudniejszy lub najbardziej konkurencyjny?

ADAM ROBINSON: Klasa A była dla mnie najbardziej interesująca.

Oxford Hills zmierzyło się z Thornton Academy w drugim tygodniu i chociaż rozgrywający Eli Soehren doznał kontuzji, Wikingowie walczyli i wygrywali. Wielkie zwycięstwo nad panującymi mistrzami Tier A było ogromne dla pewności siebie zespołu i dla następcy Soehrena, Brady’ego Trumana, który w następnym tygodniu świetnie się zaprezentował w meczu z Sanford.

Nawet Edward Little zaskoczony. The Red Eddies pokonali Messalonskee w natychmiastowym klasyku w tygodniu 1 i odnieśli zwycięstwo nad Brewerem w tygodniu 3. Po latach bez zwycięstwa Edward Little ponownie odczuł zwycięstwo.

Lewiston to rozwijający się program, a przegrana Błękitnych Diabłów z Leavitt w zeszłym tygodniu dała Lewistonowi punkt odniesienia, w którym znajduje się program.

A ty?

Cracked: Niewątpliwie zwycięstwo Oxford Hills – bez głównego rozgrywającego przez większą część meczu – nad Thorntonem było wielkim zwycięstwem Wikingów, a Truman podkreślił swoje umiejętności, wygrywając w zeszłym tygodniu z Sanford. A Edward Little, który wygrał wiele gier, był świetny dla programu Eddies. Ale nie mogę przestać myśleć, że klasa A przejedzie przez Oxford Hills i Thornton, co nie jest wielką niespodzianką.

READ  Żużel. Marek Grzyb: Prezydent Włókniarza sam przygotował ten los. Mam apel do trenera Cieślaka [WYWIAD]

Najbardziej zaskakuje mnie blokada, która obecnie znajduje się na szczycie klasy D, z pięcioma zespołami remisującymi dwa zwycięstwa. Freeport został dodany do poziomu (poniżej poziomu C) i powinien zapewnić więcej równowagi na górze. I nie przewidziałbym, że Polska i John Bapst mają dwie wygrane w trzecim tygodniu sezonu. Oak Hill nie byłby też jedynym zespołem 0-3. Fajnie będzie oglądać tę grę klasową.

I mógłbym powiedzieć, że co roku, ale klasa B North wygląda na to, że znów rzucisz rękawicę. Skowhegan i Windham to niezaskakujące drużyny na szczycie, ale Mt. Blue i Gardiner pukają do ich drzwi z rekordami 2:1. A Cony i Lawrence muszą walczyć z pierwszych 1-2 punktów. Gdzie widzisz Mt Blue w klasyfikacji pod koniec sezonu zasadniczego? A co myślisz o klasie D?

Reporter sportowy Adam Robinson z Sun Journal Russ Dillingham/Sun Journal

ROBINSON: Klasa D była naprawdę ekscytująca. Winthrop/Monmouth/Hall-Dale rozpoczęło się ekscytującą grą z Foxcroftem, czego można było się spodziewać. Po obejrzeniu Polski, Oak Hill i Lizbony uważam, że masz rację mówiąc, że nie zdziwiłbyś się, gdyby któryś z nich pobiegł. Z tej trójki najbardziej imponuje mi Polska. Rozgrywający Lagan O’Driscoll był świetny przeciwko Oak Hill, a Rycerze mają duszącą obronę. Oak Hill i Lizbona są młode, ale mają graczy, którzy mogą grać w dowolnym momencie.

Jestem podekscytowany tym, jak daleko może zajść Góra Błękitna. Dwa wielkie zwycięstwa nad Deering i Brunswick, które popchną ich do trudnego odcinka Winslow, Messalonskee i Lawrence. Trener Matt Friedman wykonał świetną robotę w swoim pierwszym sezonie.

Cracked: Friedman dostrzegł korzystną sytuację, gdy Cougars odzyskały wielu zawodników z zeszłorocznej drużyny, w której był asystentem, w tym rozgrywającego Jaydena Meadera. Teraz ci gracze – i prowadzący ich Friedman – muszą pokazać, że potrafią wygrać te podrzucone gry między zespołami, które wyglądają nawet na papierze. Przejdą one długą drogę w określaniu kolejności dziobania w B North.

READ  Trzech marokańczyków po amputacji ukrywało się w Polsce

Ciesz się tym Winslow Mt. Niebieski mecz w Farmington w piątek wieczorem. Miejmy nadzieję, że powinno to być dobre zakończenie twojego czasu w Sun Journal. Będę tęsknić za naszymi bezpośrednimi dyskusjami, ale wiem, że w ten czy inny sposób usłyszymy od ciebie więcej.


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Jeśli podałeś e-mail swojego konta, wyślemy Ci e-mail z kodem resetowania.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *