Connect with us

Zabawa

Harlan Coben i John Grisham rozmawiają podczas wydarzenia online Darien Library / Barrett Bookstore

Published

on

Biblioteka Darien i Barrett Bookstore zapraszają Harlana Cobena, autora bestsellerów numer 1 w New York Times i jednego z czołowych autorów opowiadań na świecie, na wieczorną rozmowę o swojej najnowszej książce Win.

John Grisham, autor bestsellerów A Time to Kill, The Firm i nadchodzącej powieści Sooley, przybywa do Coben w poniedziałek wieczorem.

– ogłoszenie od Biblioteka Darien

Okładka książki z wygraną Harlana CobenaTo wirtualne wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 22 marca o godzinie 19:00. Możesz zarejestrować się, aby wziąć udział tutaj na stronie internetowej biblioteki.

Win obraca się wokół amerykańskiego krwiożercy Windsora Horne Lockwooda III – „Win” – zdeterminowanego, aby rozwiązać serię zimnych spraw, które od dziesięcioleci wprawiały w zakłopotanie FBI.

Jego dążenie do odkrycia odpowiedzi na te nierozwiązane zagadki własną prawością ma niegdyś mistrzowskie, klasyczne zwroty akcji, które pozostawiają czytelników na krawędzi ich miejsc aż do ostatniej strony.

O Harlanie Cobenie

Z ponad 75 milionami drukowanych książek na całym świecie, Harlan Coben jest bestsellerem New York Timesa, autorem wielu ekscytujących powieści, w tym „The Boy From the Woods”, „Running Away”, „Don’t Let Go”, „At Home “i” Fool Me Once “, a także wielokrotnie nagradzana seria Myron Bolitar.

Strzał w głowę Harlana Cobena

Zdjęcie: Olivier Vigerie Contour / Getty Images

Harlan Coben

Jego ekscytujące powieści ukazują się w 45 językach i są bestsellerami numer 1 w kilkunastu krajach.

Jest także twórcą i producentem wykonawczym wielu programów telewizyjnych, w tym kilku uznanych przez krytyków oryginalnych seriali dramatycznych Netflix, w tym „The Stranger” z Richardem Armitageiem w roli głównej; „Safe” z Michaelem C. Hallem; oraz „The Woods” z Netflix Polska.

Coben rozwija 14 projektów z Netflix w USA i na świecie, w tym oryginalne seriale w Hiszpanii („The Innocent”), Francji („Gone for Good”), Wielkiej Brytanii („Stay Close”) i USA („Six Years”) . ).

O Johnie Grishamie

John Grisham

Przesłane zdjęcie

John Grisham

John Grisham jest autorem 30 powieści, jednej książki non-fiction, zbioru opowiadań i sześciu powieści dla młodych czytelników. Obecnie na całym świecie ukazuje się 300 milionów egzemplarzy jego książek, które zostały przetłumaczone na 40 języków.

Dziewięć jego powieści zostało przekształconych w filmy: The Firm, The Pelican Brief, The Client, A Time to Kill, The Rainmaker, The Chamber, A Painter, House, The Runaway Jury i Skipping Christmas.

READ  Senat RP odrzuca ustawę medialną przeciwko amerykańskiej firmie
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *