Connect with us

Sport

Hardings Payiavlas prowadzi obszar do dzielnicy | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Anthony Payiavlas z Hardinga zajął trzecie miejsce w singlowej I lidze na Solonie, aby zapewnić sobie miejsce w turnieju okręgowym w przyszłym tygodniu.

Payiavlas, trzeci rozstawienie, przegrał w półfinale z wicemistrzem Yukunem Wangiem z Mayfield 2: 6, 6: 2, 6: 1, a następnie pokonał czwarte rozstawienie, Nikolasa Romanowa z Solona, ​​6: 3, 6: 3. za trzecie miejsce.

W Dywizji II wszystkich ośmiu uczestników awansujących z Zarządu Sekcji do Okręgu pochodzi z lokalnych szkół. Na dziś zaplanowano półfinały i finał.

Półfinalistami singli są Ryan Carnahan z Lakeview, Chris Simon z Ursuline, Jerald Brain z West Branch oraz zwycięzca ćwierćfinałowego meczu pomiędzy Carmen D’Alesio z Polski i Anthonym Steinesem z Kennedy.

Wszystkie cztery rozstawione w deblu są w półfinale i dlatego kwalifikują się do dystryktu. Są to Gavin Blacksher nr 1 i Josh Khavari z Ursuline, Glenn Christopher nr 2 i Dylan Khavari z Ursuline, Jack Brant nr 3 i Jim Scotford z Polski oraz Antonio D’Alesio nr 4 i Michael Pelini z kardynała Mooney.

Drużyna deblowa Canfield, której nie rozstawili Jaden Jaffer i Jimmy DeLisio, wygrała cztery mecze w tygodniu w I lidze w Kantonie, a także zakwalifikowała się do dystryktu.

Ostatni mecz Jaffera i DeLisio to zwycięstwo 7: 5, 6: 2 z czwartym rozstawionym, Ianem Bleiningerem i Ethanem Koppem z Dover, w ćwierćfinale. Kardynałowie są teraz w półfinale, które zaplanowano na dzisiaj. Wraz z awansem czterech najlepszych graczy do dzielnicy, duet Canfield z pewnością będzie się rozwijać.

Dwóch członków zarządu, Carter Mascola i Ryder Kreps, odniosło zwycięstwo, na które czekali, gdy wkroczyli do dzielnicy jako soliści. Obaj wygrali trzy mecze z rzędu, zanim spadli w ćwierćfinale, Mascola przeciwko Blake Hoodowi Alliance (6-0, 6-1) i Kreps przeciwko Griffinowi Millsbaughowi (Louisville) (6-0, 6-1).

Turniej okręgowy odbędzie się w przyszłym tygodniu w Springside Racquet Club w Akron. Pierwsze rundy zaplanowano na I Dywizję w czwartek i II Dywizję w piątek. Obie dywizje będą walczyć w sobotę o półfinały i nie tylko.

READ  Dostęp i altruizm

Sześciu najlepszych graczy w I lidze awansuje do turnieju stanowego, a czterech w lidze II.

Najnowsze wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *