Connect with us

Sport

Godzina rozpoczęcia meczu Walia – Polska, kanał telewizyjny, transmisja na żywo i informacje o drużynie w finale barażowym Euro 2024

Published

on

Godzina rozpoczęcia meczu Walia – Polska, kanał telewizyjny, transmisja na żywo i informacje o drużynie w finale barażowym Euro 2024

Walii wystarczy wygranie jeszcze jednego meczu, aby awansować na Euro 2024.

Podopieczni Roba Page’a grają w barażach i mają szansę zapewnić sobie miejsce w Niemczech tego lata. Po czwartkowym pokonaniu Finlandii 4:1, Polska jest jedyną drużyną, która stoi im na drodze.

Dziś wieczorem na stadionie Cardiff City Walia zmierzy się z Polską w pojedynku, w którym zwycięzca bierze wszystko. Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

Kiedy rozpoczyna się mecz pomiędzy Walią a Polską?

Spotkanie Walia przeciwko Polsce odbędzie się we wtorek 26 marca na stadionie Cardiff City w Cardiff. Rozpoczęcie dobiegło końca 19:45.

Na jakim kanale telewizyjnym jest mecz Walia – Polska?

Mecz można oglądać na żywo S4C I ViaPlay Sports 2. Program na S4C rozpoczyna się o 19:20 i o 19:35 na Viaplay.

Szczegóły dotyczące transmisji na żywo Walia vs Polska

Gra jest dostępna do transmisji strumieniowej na BBC iPlayer i S4C Clic. Abonenci Viaplay mogą uzyskać dostęp do gry za pośrednictwem swojej strony internetowej i aplikacji.

Co nowego w drużynie Walii przeciwko Polsce?

Rob Page nie ma żadnych nowych zmartwień przed tym starciem i ma w pełni gotowy skład na to kluczowe spotkanie.

Tymczasem Polska grała bez napastnika Juventusu Arkadiusza Milika w meczu z Estonią, która została wykluczona z gry z powodu kontuzji mięśni. Zamiast tego do ataku Roberta Lewandowskiego dołączył Karol Świderski.

Oczekuje się, że obrońca Aston Villi, Matty Cash, będzie pauzował po kontuzji ścięgna podkolanowego w czwartkowym półfinale.

Co powiedzieli menadżerowie?

Rob Page: „Wiemy, że mają wysoką jakość. Mają nowego menadżera i od tego czasu osiągnęli pozytywne wyniki. Nie bez powodu są w play-offach. Nadal nie zakwalifikowałeś się automatycznie.” Limity. Byliby faworytami do zakwalifikowania się, przyznajemy to, ale chodzi o to, aby zagrać najlepiej, jak potrafimy. Jeśli nam się to uda, rezultaty przyjdą naturalnie.

„Lewandowski to fantastyczny zawodnik, oczywiście, że to szanujemy. Ale tak pozostanie. Przeanalizowaliśmy go i pokazaliśmy obrońcom, do czego jest zdolny. Wiesz o tym, ale chodzi o to, żebyśmy mogli się wykazać.” Zależą od nas. Być może mają kilku indywidualnych zawodników, ale razem jako zespół jesteśmy więcej niż w stanie zapewnić niezbędną wydajność, aby wykonać swoje zadanie.

Jakie są kursy na mecz Walia vs Polska?

Zwycięstwo Walii – 6/4


Losowanie – 21 października

Polska wygrywa – 2/1

(Kursy udostępnione dzięki uprzejmości SkyBet i aktualne w momencie publikacji. Prosimy o odpowiedzialne granie.)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *