Connect with us

Zabawa

Głos MILO i obsada filmu science-fiction ujawniono w serwisie Netflix

Published

on

Fani zastanawiają się, kto jest głosem MILO w nadchodzącym filmie science fiction Oxygen. Patrzymy na głos za maszyną i pozostałą obsadę.

Film ma trafić na Netflix w tym miesiącu i ukaże się w języku francuskim. tlen powinien być wyprodukowany przez Anne Hathaway, ale został później zastąpiony. Film został wyprodukowany i wyreżyserowany przez Aleandre Aja.

tlen to amerykańsko-francuski film wyprodukowany przez takie firmy jak Gateway Films, Wild Bunch i Echo Lake Entertainment i dystrybuowany przez Netflix. Fani zastanawiają się, kim jest antagonistyczny głos filmu po obejrzeniu zwiastuna.

Więc kto jest głosem MILO? tlen?

Tlen: wyświetlanie filmu w serwisie Netflix

Większość filmu jest kręcona w kriokomorze, więc nie ma wielu członków obsady. Oto kilka zestawów, które pojawiają się w filmie:

  • Melanie Laurent jako Elizabeth „Liz” Hansen
  • MILO (poniżej)
  • Malik Zidi jako Leo Ferguson
  • Laura Boujenah jako Alice Hansen
  • Eric Herson-Macarel jako Capitaine Moreau
  • Anie Balestra jako Femma Agee
  • Marc Saez jako inspektor
  • Cathy Cerda jako Alice Agee
  • Lyah Valade jako dziecko Liz

Zostaną wyświetleni pozostali członkowie obsady, którzy są wyznaczeni do ról drugoplanowych Tutaj

Tlen: ujawniono głos MILO

  • Głos MILO, a raczej „MILO”, to Mathieu Amalric, najbardziej znany z roli złoczyńcy w „Quantum of Solace” (2008).

Mathieu Amalric to francuski aktor i filmowiec, który urodził się 25 października 1965 roku w Neuilly-sur-Seine we Francji. Był żonaty z Jeanne Balibar, francuską aktorką i piosenkarką, z którą miał troje dzieci. Amalric jest pochodzenia francuskiego i polskiego. Jego ojciec jest Francuzem, a jego matka urodziła się w Polsce i przeniosła się do Francji, gdy wybuchła II wojna światowa.

Amalric jest najwcześniejszy uznany Jako aktor pracował w 1984 roku, gdzie wystąpił w „Favourites of the Moon”. Od tego czasu pracował jako aktor w ponad 120 tytułach. Pracował / występował również jako reżyser, scenarzysta, producent, operator i jako on sam przy ponad 70 tytułach.

Znany jest z roli złoczyńcy Bonda, ale także z pracy w „Monachium” (2005) i „The Grand Budapest Hotel” (2014). W tym roku powinien pojawić się w tlen, „The French Dispatch” i „Mother Schmukers”. Pracuje także nad postprodukcyjnym tytułem „Tralala”.

w tlenOdgrywa rolę podobną do „HAL 9000” z „2001: Odyseja kosmiczna” (1998) jako system komputerowy MILO. Nie ma zweryfikowanych kont w mediach społecznościowych, ale ma na swoim koncie konto na Instagramie z 1 postem na każdy list.

Nie można załadować tej treści

Melanie Laurent jako Elizabeth „Liz” Hansen

Melanie Laurent (Mélanie) to francuska aktorka, filmowiec i piosenkarka urodzona 21 lutego 1983 roku w Paryżu we Francji. Wcześniej była żoną Juliena Boisseliera, ale rozwiedli się w 2009 roku po 4 latach małżeństwa. Ma z nim 1 dziecko. Jej ojcem był Pierre Laurent, który pracował jako aktor głosowy, a jej matką była baletnica imieniem Annick.

Jej pierwsza rola aktorska miała miejsce w 1998 roku w filmie Les malheurs de Sophie. Od tego czasu jest w ponad 40 filmów i jest najbardziej znana ze swoich występów w „Inglorious Basterds” (2009) i „Now You See Me” (2013).

Jej jedyna rola na ten rok jest w tlengdzie występuje jako Liz, amnezja, która budzi się w kriokomorze i nie pamięta, kim jest. W filmie ma 90 minut, aby dowiedzieć się, kogo wypuścić, w przeciwnym razie zabraknie jej tlenu.

Ma pojawić się w „Le bal des folles”, który jest obecnie w fazie postprodukcji. Wygląda na to, że nie ma konta na Instagramie, ale ma konto dla fanów.

Nie można załadować tej treści

Malik Zidi jako Leo Ferguson

Malik Zidi to francuski aktor urodzony 14 lutego 1975 roku w Chatenay-Malabry we Francji. Urodził się dla algierskiego ojca i bretońskiej matki. Niewiele wiadomo o jego życiu osobistym, ale oto, co mogliśmy znaleźć w jego karierze.

Zidi rozpoczął karierę medialną jako komik i aktor teatralny, później zagrał w telewizji i filmach.

Jego pierwsza rola aktorska miała miejsce w 1998 roku, kiedy pojawił się w Open Bodies. Od tego czasu występuje od ponad 60 lat uznany Roli i jest najbardziej znany ze swojej pracy przy „Changing Times” (2004) i „Poison Friends” (2006). W tym roku jego jedyna rola jest w tlen. Na jego imieniu jest konto na Instagramie, ale ponieważ nie ma niebieskiego znacznika wyboru, nie można zweryfikować, czy jest to jego konto.

Nie można załadować tej treści

W innych wiadomościach, czy potwór to prawdziwa historia? Odkryj inspirację filmu Netflix

READ  Pokojowa Nagroda Nobla dla działaczy Białorusi, Rosji i Ukrainy
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.