Connect with us

Sport

Gdzie oglądać Włochy – Polska w USA: 1. tydzień Ligi Narodów Kobiet w Piłce Siatkowej FIVB 2024

Published

on

Gdzie oglądać Włochy – Polska w USA: 1. tydzień Ligi Narodów Kobiet w Piłce Siatkowej FIVB 2024

Sporty

Włochy zmierzą się z Polską w pierwszej kolejce pierwszego tygodnia Ligi Narodów Kobiet w Piłce Siatkowej Kobiet 2024. Oto kiedy, gdzie, o której i jak oglądać lub transmitować na żywo tę grę w USA.

© IMAGO / NewspixReprezentacja Polski w siatkówce

Włochy będą ze sobą konkurować Polska na pierwszy dzień meczowy Liga Narodów Siatkówki Kobiet 2024 FIVB Tydzień 1. Odkryj ważne szczegóły, w tym datę meczu, godzinę rozpoczęcia i różne opcje transmisji strumieniowej dla widzów w Stanach Zjednoczonych – wszystko to jest łatwo dostępne tutaj.

Nowa edycja Liga Narodów Kobiet w Piłce Siatkowej FIVB rozpocznie się, a już od pierwszego dnia meczowego kibice siatkówki na najwyższym poziomie będą świadkami emocjonującego starcia dwóch drużyn, które niewątpliwie walczą o miejsce w końcowej fazie turnieju.

Z jednej strony tak się mówi Włochyw edycji 2023 Liga Narodów Kobiet w Piłce Siatkowej FIVB dotarł do ćwierćfinału i przegrał z ewentualnymi mistrzami. Indyk. W międzyczasie, Polska zapewnił sobie w tej edycji trzecie miejsce. Obie drużyny są jednak gotowe na osiągnięcie w tym roku wyższych celów.

Kiedy odbędzie się mecz Włochy – Polska?

Mecz w I kolejce ligi Liga Narodów Siatkówki Kobiet 2024 FIVB Tydzień 1 pomiędzy Włochy I Polska to się gra Wtorek, 14 maja, godzina 13:00 (czasu polskiego).

Reprezentacja Włoch seniorek – IMAGO / IPA Sport

Włochy vs. Polska: Czas według stanu w USA

I: 13:00
CT: 12.00
MT: 11:00
P.T: 10:00

Oto jak oglądać mecz Włochy kontra Polska w USA

The Liga Narodów Siatkówki Kobiet 2024 FIVB Tydzień 1 gra pomiędzy Włochy I Polska emitowany w Stanach Zjednoczonych w: Volleyball World TV.

Leonardo Herrera jest wielojęzycznym dziennikarzem i autorem w Bolavip US z ponad ośmioletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Uzyskał dyplom z dziennikarstwa sportowego na Uniwersytecie Narodowym w La Plata i biegle włada językiem angielskim, hiszpańskim i portugalskim. Leonardo specjalizuje się w różnorodnych dyscyplinach sportowych, obejmujących piłkę nożną, koszykówkę, sztuki walki, tenis i sporty motorowe. Na swoim obecnym stanowisku koncentruje się na tworzeniu angażujących zapowiedzi wydarzeń, wykorzystując swoje umiejętności językowe i rozległą wiedzę sportową w celu zwiększenia dostępności treści dla odbiorców na całym świecie.

READ  Naukowcy tworzą pierwszą w historii szczegółową mapę świata Wiedźmina - The First News
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *