Connect with us

Zabawa

Gdzie obejrzeć serial „Harry Potter” – Film Daily

Published

on

Nigdy nie jesteśmy za starzy, żeby to zobaczyć Harry Potter lub przeczytaj książki. Po stresującym dniu to normalne, że chcemy dryfować do magicznej krainy, a co jest bardziej magiczne niż to Harry Potter Franczyzowa?

Przy tak wielu usługach przesyłania strumieniowego czasami trudno jest dowiedzieć się, gdzie szukać ulubionych filmów i seriali. Niestety, Harry Potter nie jest dostępny w Netflix ani Disney +, więc będziemy musieli poszukać tych filmów gdzie indziej.

Ucieknij z mugolskiego świata, oglądając całość Harry Potter Saga. Jeśli zastanawiasz się, gdzie je oglądać, po prostu sprawdź naszą listę najlepszych witryn do strumieniowego przesyłania filmów.

Amazon Prime

Nawet jeśli Harry Potter nie jest dostępny za darmo w Prime. Możesz wypożyczyć filmy w cenie wywoławczej 2,99 USD za sztukę. Niestety jest tu haczyk. Filmy dostępne są tylko przez 30 dni od zakupu. Gdy zaczniesz oglądać, masz tylko trzy dni na dokończenie filmu, zanim stanie się ponownie niedostępny.

Jeśli szukasz usługi do obejrzenia Harry Potter Amazon Prime zawsze oferuje opcję zakupu filmów już od 12,99 USD za sztukę. Chociaż musiałbyś to kupić Harry Potter Filmy na Amazon Prime. Może to być dobra opcja, jeśli chcesz obejrzeć niektóre filmy tylko raz lub jeśli Amazon Prime jest już dostępny na twoich urządzeniach.

iTunes

Jeśli masz już Maca lub iPhone’a, możesz po prostu przesyłać strumieniowo za pomocą iTunes Harry Potter Saga. Całość Harry Potter Kolekcję można obejrzeć na platformie za 59,99 $. Pakiet zawiera wszystkie osiem filmów.

To dobra opcja, jeśli masz już konto iTunes i nie chcesz pracować z większą liczbą aplikacji. Automatycznie synchronizuje również Twoją bibliotekę, dzięki czemu możesz łatwo mieć osiem filmów w telefonie lub komputerze.

READ  Netflix ma w tym roku wydać 17 miliardów dolarów w gotówce na oryginalne filmy i programy telewizyjne

youtube

Kolejna łatwo dostępna alternatywa dla patrzenia Harry Potter Filmy to YouTube. Użytkownicy mogą wypożyczyć lub kupić osiem filmów za pośrednictwem znanej platformy. Wypożyczenie każdego filmu kosztuje 4 dolary, a zakup 8 dolarów.

Jeśli zdecydujesz się na wypożyczenie, masz 30 dni na ich obejrzenie Harry Potter Film, który wybrałeś, nie jest już dostępny. Jedną z dobrych rzeczy w korzystaniu z YouTube jest to, że można go oglądać na prawie każdym urządzeniu, ponieważ aplikacja jest zwykle wstępnie zainstalowana na większości smartfonów i telewizorów Smart TV.

Stream.io

Niestety, torrenty to łatwy sposób na oglądanie naszych ulubionych filmów bez płacenia za nie. Dzięki platformom takim jak Stream.io użytkownicy mogą przeglądać prawie wszystkie rodzaje treści za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Ta aplikacja instaluje dodatki lub rozszerzenia w przeglądarce internetowej i zbiera torrenty z całego Internetu.

Korzystanie z usług takich jak Stream.io ma oczywiście wady. Jednym z największych problemów jest to, że możesz zobaczyć każdy z nich Harry Potter Filmuj za darmo, nie generując żadnych dochodów dla jego twórcy, JK Rowling, ani dla kogokolwiek innego, kto mógłby skorzystać z franczyzy.

Inną wadą korzystania z torrentów jest to, że jeśli uruchomisz go nieprawidłowo, komputer stanie się bardziej podatny na wirusy. Jeśli nie jesteś ostrożny, możesz pobrać na komputer złośliwe oprogramowanie, które może go poważnie uszkodzić. Oczywiście, jeśli używasz programu antywirusowego, ryzyko jest mniejsze.

VPN

Inną bezpieczniejszą alternatywą jest oglądanie Harry Potter Użyj VPN, aby uzyskać dostęp do treści dostępnych tylko w Netflix w innych krajach. Za pomocą VPN możesz zmienić swój adres IP, aby wyglądał, jakbyś był w innym kraju niż w rzeczywistości.

Jeśli nie chcesz szukać innych platform do oglądania Harry Potter Możesz po prostu kupić usługę VPN i ustawić swoją lokalizację na Hiszpanię, Polskę lub Portugalię.

READ  Urządzenia fińskich dyplomatów zhakowane za pomocą oprogramowania szpiegującego Pegasus

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.