Connect with us

Sport

Gdzie obejrzeć mecz USA vs Polska w USA: Liga Narodów Siatkówki Mężczyzn FIVB 2024, tydzień 1

Published

on

Gdzie obejrzeć mecz USA vs Polska w USA: Liga Narodów Siatkówki Mężczyzn FIVB 2024, tydzień 1

Sporty

Stany Zjednoczone zmierzą się z Polską w pierwszej kolejce pierwszego tygodnia Ligi Narodów FIVB w piłce siatkowej mężczyzn 2024. Oto kiedy, gdzie, o której i jak oglądać lub transmitować na żywo tę grę w USA.

© IMAGO / AFLOSPORTReprezentacja Stanów Zjednoczonych w siatkówce

The Stany Zjednoczone będzie konkurować Polska w pierwszym dniu meczowym dla Liga Narodów Siatkówki Mężczyzn FIVB 2024 Tydzień 1. Tutaj znajdziesz wszystkie najważniejsze szczegóły, w tym datę meczu, godzinę rozpoczęcia i różne opcje transmisji strumieniowej dostępne dla widzów w USA.

Nowa edycja Narodowa Liga Piłki Siatkowej Mężczyzn FIVB jest tuż za rogiem, a najlepsze drużyny narodowe na świecie przygotowują się do obiecującego turnieju, w którym każdy może zostać zwycięzcą. W tym roku jest Stany Zjednoczone szukając zemsty za swój występ w 2023 roku.

W poprzedniej edycji drużyna amerykańska dotarła do finału, ale ostatecznie już w pierwszym dniu meczowym przegrała z nadchodzącymi rywalami. Polska, którzy są obrońcami tytułu. Będzie to trudny debiut dla Amerykanów, którzy chcą zemścić się za porażkę w 2023 r., podczas gdy Polakom będzie zależało na powtórzeniu sukcesu z tamtego pamiętnego roku.

Kiedy odbędzie się mecz USA vs. Polska?

Mecz w I kolejce ligi Liga Narodów Siatkówki Mężczyzn FIVB 2024 Tydzień 1 pomiędzy Stany Zjednoczone I Polska to się gra Środa, 22 maja, godzina 13:00 (czasu polskiego).

Reprezentacja Polski w siatkówce – IMAGO / NurPhoto

Stany Zjednoczone kontra Polska: czas według stanu w USA

I: 13:00
CT: 12.00
MT: 11:00
P.T: 10:00

Jak oglądać mecz USA vs Polska w USA

The Liga Narodów Siatkówki Mężczyzn FIVB 2024 Tydzień 1 gra pomiędzy Stany Zjednoczone I Polska emitowany w Stanach Zjednoczonych w: Volleyball World TV.

Leonardo Herrera jest wielojęzycznym dziennikarzem i autorem w Bolavip US z ponad ośmioletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Uzyskał dyplom z dziennikarstwa sportowego na Uniwersytecie Narodowym w La Plata i biegle włada językiem angielskim, hiszpańskim i portugalskim. Leonardo specjalizuje się w różnych dyscyplinach sportowych, obejmujących piłkę nożną, koszykówkę, sztuki walki, tenis i sporty motorowe. Na swoim obecnym stanowisku koncentruje się na tworzeniu angażujących zapowiedzi wydarzeń, wykorzystując swoje umiejętności językowe i rozległą wiedzę sportową w celu zwiększenia dostępności treści dla odbiorców na całym świecie.

READ  Struthers z oceną „niezalecaną” przez prawników | Wiadomości, sport, praca
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *