Connect with us

Zabawa

Free Guy 2 ogłoszony przez Ryana Reynoldsa jako Free Guy Box Office otwiera się za 51 milionów dolarów w weekend otwarcia

Published

on

Free Guy 2 to wściekłość. Gwiazda Free Guy, Ryan Reynolds, ogłosił w weekend, że Disney „potwierdził”, że „oficjalnie” chce kontynuacji. Dzieje się tak w środku weekendu otwarcia Free Guy w światowej kasie, kiedy gwiazda Reynoldsa miała 51 milionów dolarów (w przybliżeniu, ponieważ wiele wersji torrentowych kopii filmu było dostępnych na pirackich stronach i innych sieciach torrentowych od czwartku). wyniki kasowe filmu w Indiach prawdopodobnie ucierpią z powodu opóźnienia w premierze. Disney mógł uniknąć tego, co zrobił z Warner Bros. (The Conjuring: The Devil Made Me Do It) i Universal Pictures (Nobody Boba Odenkirka). Piątek został wydany w indyjskich kinach.

„Aaaannnnd po tym, jak Disney publikował Free Guy jako oryginalny film IP przez 3 lata, Disney potwierdził dziś, że oficjalnie chce kontynuacji. Huhu !! #Ironie, „Reynolds napisał na swoim koncie na Twitterze w sobotę w USA z reżyserem Free Guy Shawnem Levy retweetować go z prostym „Yuuuuuuuup”. Nie ma słowa o tym, co będzie zawierał Free Guy 2, ale można się założyć, że Reynolds powróci do tytułowej roli urzędnika bankowego, który odkryje, że jest NPC (postać niebędąca graczem) w grze wideo. Mam nadzieję, że Jodie Comer, Joe Keery, Taika Waititi i Utkarsh Ambudkar również powrócą po Free Guy – ale znowu nie ma potwierdzenia.

Z światowego weekendu otwarcia Free Guy o wartości 51 milionów dolarów, film prowadzony przez Reynoldsa zarobił szacunkowo 28,4 miliona dolarów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie (około największymi rynkami poza amerykańskimi były Wielka Brytania (3,4 miliona dolarów) , Rosja (2,9 dolara). mln), Korei Południowej (1,4 mln USD), Japonii (1,3 mln USD) i Francji (1,1 mln USD), z Free Guy zajmującym pierwsze miejsce w Belgii, Hongkongu, Izraelu, na Bliskim Wschodzie, w Holandii, Nowej Zelandii, Polska, Rosja, Singapur, Szwecja i Wielka Brytania. Free Guy otworzy się w tym tygodniu w Brazylii i Hiszpanii. Daty premiery dla Chin, Indii i innych rynków azjatyckich nie zostały jeszcze ustalone.

READ  Dowiedz się więcej o kostiumach Zielonego Rycerza autorstwa Małgosi Turzańskiej - irish mirror online

Wydaje się, że pierwsza ujawniona wersja Free Guy pojawiła się w zeszły czwartek na stronach z torrentami, takich jak The Pirate Bay i Zooqle. Oczywiście pobieranie takich filmów jest nielegalne i nie należy do nich zachęcać. Szkodzi tylko filmowcom i zmniejsza szanse na uzyskanie większej ilości tego, co lubimy. Ponadto, zgodnie z publicznymi komentarzami i zrzutami ekranu, pirackie kopie Free Guy są wypełnione reklamami witryny hazardowej i bukmacherskiej online. Ponadto jakość wideo jest wyjątkowo słaba, a zrzuty ekranu pokazują poważne problemy z ostrością, szczegółami, kontrastem, kadrowaniem i / lub kolorem. Gadgets 360 nie podjęło próby weryfikacji jakości dźwięku, chociaż komentarze użytkowników sugerują, że było to echo, przytłumione i trudne do usłyszenia.

Pełne przecieki filmu „Free Guy” tylko wzmacniają fakt, że powinieneś oglądać film, gdy jest oficjalnie dostępny w lokalnych kinach – tak jak powinno być. Niestety nie jest jasne, kiedy Free Guy przyjedzie do Indii. Nie jest również dostępny w Disney + Premier Access ze względu na wcześniejsze umowy zawarte, gdy Disney nabył 20th Century Fox (obecnie 20th Century Studios).


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *