Connect with us

Zabawa

Francja vs Polska ustanawia nowy rekord TF1

Published

on

Francja vs Polska ustanawia nowy rekord TF1

Z kolejnym zwycięskim występem w Mistrzostwa Światatym razem przeciwko Polsce w 1/8 finału kanał poprowadziła również reprezentacja Francji w piłce nożnej TF1 do kolejnego rekordu oceny w tym roku. Oglądało go średnio 14,3 miliona widzów Les Bleus zwycięstwo 3:1 w niedzielę od godziny 16:00 czasu lokalnego. To najlepszy wynik dla wszystkich kanałów w 2022 roku i od lipca 2021 roku. Udział w oglądalności wyniósł 68,9%.

Podczas meczu, który obejrzał Olivier Giroud, osiągnięto szczyt 17,4 miliona widzów Francjajest najlepszym strzelcem wszechczasów (pobijając rekord Thierry’ego Henry’ego) z 52 w 117 występach. Cudowny napastnik, Kylian Mbappé, osiągnął w swojej karierze dziewięć wyników w Pucharze Świata, z czego pięć już w tym turnieju.

Więcej z Deadline

Liczby dla TF1 były znacznie wyższe niż te dla poprzednio Francja gra w Katarze. Dla porównania, w 2018 roku, kiedy Francja wygrała turniej, ich zwycięstwo w 1/8 finału nad Argentyną przyciągnęło 12,6 miliona widzów, również o godzinie 16:00 w weekend.

Podopieczni Didiera Deschampsa zmierzą się z Anglią w sobotę o 20:00 BST. Ze swojej strony zwycięstwo Anglii nad Senegalem w niedzielę wieczorem obejrzało 7 milionów widzów we Francji o godzinie 20:00 CET, co stanowi 28,3% widzów.

Gra toczy się dzisiaj z Japonią kontra Chorwacją i Brazylią z Koreą Południową. Mecz ćwierćfinałowy rozpocznie się w piątek od meczu Holandii z Argentyną.

TF1 ma prawa do 28 największych gier, podczas gdy BeIn Sports obsługuje je wszystkie, ale nie dzieli się ocenami.

Najlepsze z terminu

Zapisać się do Biuletyn o terminie. Aby uzyskać najnowsze wiadomości, śledź nas Facebook, Świergotoraz Instagram.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *