Forsyth prowadzi Polskę obok Struthers, 57-56 | Wiadomości, sport, praca

Forsyth prowadzi Polskę obok Struthers, 57-56 |  Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie korespondenta / Lowell Spencer Sarah Forsyth z Polski przejeżdża obok Lorieony Jannone ze Struthers podczas meczu konferencji NE-8 w czwartek wieczorem w Poland High School.

POLSKA – Dzieci marzą o oddaniu zwycięskiego strzału podczas zabawy na podjeździe przed domem. W czwartkowy wieczór polska napastniczka Sarah Forsyth mogła spełnić swoje marzenie.

Na zaledwie 1,7 sekundy przed końcem rywalizacji i punkt straty Bulldogs, Forsyth został sfaulowany, próbując zresetować odbicie w farbie. Po przerwie na żądanie spokojnie oddała oba strzały, aby wygrać mecz i wprawiła gospodarzy w dobry nastrój dzięki dramatycznemu zwycięstwu 57-56 nad Struthers Wildcats.

„Byłem bardzo zdenerwowany, ale musiałem po prostu oczyścić umysł i wiedzieć, że możesz to zrobić i uwierzyć w siebie” – powiedział Forsyth. „Nigdy nie byłem w takiej sytuacji i było to naprawdę zabawne doświadczenie, a moja adrenalina wzrosła. Moje serce pędziło. To było szalone.”

Zarówno Struthers Wildcats, jak i Poland Bulldogs weszły do ​​akcji w czwartkowy wieczór z doskonałymi wynikami 4-0 w mistrzostwach NE-8 w koszykówce dziewcząt. Ogólnie rzecz biorąc, Bulldogs prowadzą rok do roku 8-1 i 5-0 w jedynym prowadzeniu w lidze.

„To wiele znaczy” – powiedział trener reprezentacji Polski Nick Blanch. „To nakłada trochę większą presję na zespół, który nie wyszedł dzisiaj na prowadzenie. Więc jeśli obie drużyny kontynuują i wygrywają, wtedy jest większa presja na drużynę, która nie mogła zwyciężyć. Każdy krok na tej drodze jest ważny.”

Dodał: „Wiem, że czują się źle w drugiej szatni, ale nie mają o czym zawiesić głowy. Dziś nie było przegranych. To był fenomenalny mecz koszykówki”.

Porażka Wildcats obniżyła ich do 7-4 w tym roku i 4-1 w lidze i przyćmiła wspaniały występ starszej obrończyni Struthers, Faith Stellato, która zdobyła 21 punktów w meczu.

READ  Skoki narciarskie. Wojciech Fortuna krytykuje mistrzostwa Polski w Wiśle

„Ciągle ciężko pracujemy” – zauważył trener Wildcats, Bill Neider. „Rozmawialiśmy dzisiaj o tym, że konferencja nie jest ani wygrana, ani przegrana. Do sezonu jeszcze sporo i wrócimy do pracy. Jestem zadowolony z tego, jak ciężko graliśmy. Myślę, że jesteśmy dobrym zespołem i w końcu tam będziemy. ”

Bulldogs prowadzili czterema bramkami w końcówce meczu, zanim Emma Morris ze Struthers miała trzypunktowe prowadzenie na 1:43, co dało wynik 54-53. Następnie Chloe Neider trafiła na trzy z czterech rzutów wolnych, dając Wildcats prowadzenie 56-55 na 1:04 przed końcem. To ustawiłoby zwycięskie strzały Forsytha.

Mecz przypominał turniejową atmosferę z siedmioma zmianami prowadzenia i wieloma znakomitymi indywidualnymi występami, gdy Wildcats wcześnie objęli prowadzenie po pierwszym koszu Bulldogs. Do końca pierwszej kwarty prowadzili 6 punktami 19:13.

„To Struthers – Polska. Jeśli chodzi o Struthers i Polskę, intensywność jest zawsze o jeden stopień wyższa” – powiedział Neider. „Nawet jeśli nasz rekord nie był tak dobry, zawsze gramy na wyższym poziomie. To był turniejowy klimat dla naszego zespołu i podoba mi się to, dokąd zmierzamy.

Po rzucie wolnym Neidera otwierającym drugą klatkę, Wildcats powiększyli prowadzenie do 7 przy 20-13. Zwiększyliby prowadzenie do 8 na 29-21, na 1:48 przed przerwą i przenieśli tę samą przewagę do szatni w przerwie z prowadzeniem 31-23.

„To było jak tam iz powrotem przez całą grę” – powiedział Forsyth. „Oni strzelają, ale my też musieliśmy zejść na dół, oddać nasze strzały i starać się utrzymać naszą obronę”.

Bulldogs wykonali potężny atak, aby rozpocząć drugą połowę i przeszli 10-1, a Brook Rowe i Forsyth trafili trójkami, aby pomóc wzrostowi. Ostatecznie objęli prowadzenie na niecałe cztery minuty przed końcem trzeciej kwarty i powiększyli prowadzenie do siedmiu na koniec okresu, 42-35.

READ  WVU Varsity Club planuje 10-letnie zjazdy Orange Bowl na Texas Game

Bulldogs prowadzili do sześciu do 5:02 przy stanie 46:40 po kubełku McDonalda. Wildcats nadal jednak zmniejszali prowadzenie Dogs, ostatecznie obejmując prowadzenie 1:15, aby ustawić dramatyczną ostatnią minutę.

Żbiki będą miały dużo czasu na przegrupowanie, ponieważ będą cieszyć się długą wakacyjną przerwą przed powrotem do akcji w poniedziałek 2 stycznia, kiedy powitają Urszulankę. Bulldogi będą również miały trochę wolnego czasu przed następnymi zawodami, kiedy pojadą do Canfield w następny piątek wieczorem.