Faul bandyty Neymara w ostatniej minucie meczu! Brazylijczyk płakał na noszach! Piłka nożna

Obejrzyj wideo
Domenech on Lewandowski: Powinien mieć szansę na Złotą Piłkę

Jedyny gol w meczu padł w 35. minucie, gdy Presnel Kimpembe zdołał wyprowadzić piłkę z własnego pola karnego. Niedokładny paszport Francuza został użyty przez Toko Ekambi, który podszedł prostopadle do Tino Kadewere, który bez problemu pokonał Keylora Navasa.

Do PSG To czwarta porażka w tym sezonie Liga 1. Drużyna Thomasa Tuchela przegrała już więcej meczów w tej fazie turnieju niż we wszystkich poprzednich meczach. Paryżanie mają 28 punktów i tracą jeden punkt na trzecim miejscu Lyon w Lille.

Tylko ich trener wie, co grała Barcelona. Na szczęście Messi upadł

Poważna kontuzja Neymara

O wiele bardziej martwił się o Tuchela i PSG Jednak zostanie to zrobione pod koniec spotkania. W ostatniej minucie gry wykonał jedną akcję Neymar. Brazylijczyk został brutalnie zatrzymany przez Thiago Mendesa, który mimo początkowej żółtej kartki został zwolniony po analizie VAR.

Neymar bardzo ucierpiał na tej kolizji. Jego noga została złapana między dwie nogi przeciwnika i poruszyła się nienaturalnie. Brazylijska gwiazda upadła na boisko i zaczęła krzyczeć z bólu. Zdjęcia z bliska ujawniły również, że Neymar zaczął płakać. Po kilku chwilach opuścił pole na noszach.

Lider mistrzostw Serie A zakończył mistrzostwa!  A on już przegrał 2-0!  Decydujący gol w 91. minucie!Lider mistrzostw Serie A zakończył mistrzostwa! A on już przegrał 2-0! Decydujący gol w 91. minucie!

Chociaż nie wiemy jeszcze, jak poważna będzie kontuzja, wygląda na to, że Brazylijczyk poważnie uszkodził kostkę. Więcej dowiemy się prawdopodobnie w poniedziałek.

READ  Bawarski Robert Lewandowski: Produkcja bramki