Connect with us

Zabawa

Fani mówią, że ten nowy horror Netflix to „Shocking” i „A Mindf * ck”

Published

on


Dzięki uprzejmości Netflixa

Netflix wypuścił religijny horror w samą porę, by przestraszyć nas na śmierć w tym sezonie Halloween. piekielna dziura trafił na streamera w tym tygodniu i już przyciąga uwagę internetu.

W filmie polski policjant prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczego zniknięcia, infiltrując odległy klasztor, gdzie odkrywa mroczną prawdę o tamtejszym duchowieństwie.

piekielna dziura Reżyseria: Bartosz M. Kowalski, który wraz z Mirellą Zaradkiewicz napisał także scenariusz. Być może pamiętasz ten zespół Nikt nie śpi tej nocy w lesie. piekielna dziura Gwiazdy Piotra Żurawskiego, Olafa Lubaszenko i Sebastiana Stankiewicza i wygląda jak polski horror religijny, z którym musimy udać się w ostatni weekend sezonu Halloween.

Opisz uprawnienia posiadane przez Netflix piekielna dziura jak „Egzorcyzmy. Znikać. W klasztorze na Dolnym Śląsku dzieje się coś złowrogiego – a mnisi zrobią wszystko, by ukryć prawdę”.

Przeczytaj także: Fani twierdzą, że szokujący nowy oryginalny horror Netflix to „brutalność na maksa”

Fani Hellhole 3 nazywają ten nowy horror religijny Netfliksa „szokującym” i „szokującym”

Podczas gdy piekielna dziura wydaje się, że w tajemniczy sposób pojawił się z dnia na dzień, już zbiera entuzjastyczne recenzje w Internecie. Poniżej zebraliśmy niektóre z naszych ulubionych tweetów i postów.

Sprawdź te reakcje z całej sieci:

https://twitter.com/Linda11119465/status/1585496053675171840?s=20&t=n_akqC3HsAztEqqRU1OcGw

Fani Hellhole 2 nazywają ten nowy religijny horror Netfliksa „szokującym” i „szokującym”

Ponieważ nie mamy prawie wystarczającej liczby polskich horrorów do streamowania, to już wzbudziło nasze zainteresowanie. Film trwa 88 minut i wydaje się być zbiorem złych wibracji w przebraniu. Więc w tym tygodniu jest na naszej liście must-watch. Netflix dostarczył nam w tym sezonie wiele rodzinnych horrorów, więc chcielibyśmy zobaczyć coś, co zapowiada się trochę bardziej przerażająco.

Zajrzałeś już? piekielna dziura? Napisz do mnie @misssharai aby dać mi znać, co myślisz o tym nowym znalezisku Netflix.

tagi: piekielna dziura Netflixa

Zapisz się do biuletynu The Harbinger's Dread Central

READ  Arrow i Hobbit Star Manu Bennett dołącza do Constantina w filmie Perfect Addiction; Zdjęcia zaczynają się w poniedziałek w Polsce
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *