Connect with us

Zabawa

Eurowizja Junior 2020: Alicja Tracz reprezentantką Polski z piosenką „Będę stać”

Published

on

Alicja Tracz jest reprezentantką Polski na Eurowizję Junior 2020. 10-latka wygrała finał konkursu „Szanse na sukces”. Eurovision Junior 2020 ”, w którym pokonała Agatę Serwin i Lenę Marzec. Czy Alicja Tracz powtórzy sukces Viki Gabor i Roksany Węgiel?

Alicja Tracz będzie reprezentować Polskę na Młodzieżowa Eurowizja 2020 z piosenką „Stoję”, która odbędzie się w Warszawie.

Program wygrał 12-letni uczestnik programu „Szansa na sukces. Junior Eurovision 2020 ” To kolejna polska runda kwalifikacyjna do konkursu.

Eurowizja Junior 2020: Alicja Tracz Reprezentując Polskę piosenką Będę stać

Alicja Tracz jest reprezentantką Polski na Eurovision Junior 2020 z torem „Będę stać”. Nastolatka zapewniła sobie start w międzynarodowym konkursie po wygraniu niedzielnego finału „Szansa na sukces”. Junior Eurovision 2020 ”.

W ostatniej odsłonie programu wzięło udział trzech młodych uczestników, którzy śpiewali na żywo znane hity (w tym „Can’t Stop The Feeling” Justina Timberlake’a) oraz własne piosenki stworzone specjalnie przez Eurovision Junior. Gromee’go. Byli gośćmi finału Viki Gabor, Cleo i Dawid Kwiatkowski, który wspierał finalistów podczas trwania programu. Głosami jurorów i widzów Alicja Tracz uderzyła 13-letnią dziewczynkę Agata Serwin i 12-latka Lena March. Nowy reprezentant Polski na Eurowizji Junior zdobył łącznie 10 punktów.

Alicja Tracz będzie siódmym reprezentantem Polski na Eurowizji Junior. Dwie ostatnie edycje słynnego konkursu wygrały Polki – Roksana Węgiel w 2018 i Viki Gabor w 2019 roku.

Junior Eurovision 2020 w Polsce: gdzie i kiedy odbędzie się?

Junior Eurovision 2020 w Polsce odbędzie się 29 listopada w specjalnym studiu TVP w Warszawie, które jest przeznaczone do realizacji większych projektów rozrywkowych.

We wrześniu organizatorzy Eurowizji Junior 2020 ogłosili, że tegoroczny konkurs odbędzie się w nowej formule. Szczegółowe informacje znajdują się poniżej.

READ  Owensboro Symphony's Meet the Musicians: Emily Britton

Junior Eurovision 2020 w nowej formule. Zawodnicy nie przybędą do Warszawy

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *