Connect with us

Zabawa

EKSKLUZYWNIE: Janhvi Kapoor lubi towarzystwo Bawaala Varuna Dhawana i przyznaje, że ma do niego duże zaufanie

Published

on

Varun Dhawan i Janhvi Kapoor byli w centrum uwagi od czasu rozpoczęcia zdjęć do ich nadchodzącego filmu Bawaal. Z ich postów w mediach społecznościowych jasno wynika, że ​​mają świetne koleżeństwo i zostali dobrymi przyjaciółmi. Niezależnie od tego, czy ciągną się za nogi, czy wspierają się nawzajem, ci dwaj upewnili się, że fani będą się bawić swoimi żartami. W niedawnym czacie z Pinkvilla, Janhvi otworzyła się wyłącznie na temat szalonej zabawy, jaką miała ze swoją gwiazdą Bawaal, gdy była na planie filmu.

Janhvi Kapoor w swoim równaniu z Varun Dhawan

Janhvi Kapoor miał wiele dobrego do powiedzenia na temat Varuna Dhawana. Powiedziała: „Wiesz, Varun to robi, kiedy rozmawia z tobą i spędza z tobą czas, sprawia, że ​​czujesz się jak najważniejsza osoba w jego życiu i najlepiej się z tobą bawi. Więc czuję, że wracam w dniu premiery filmu, a kiedy GoodLuck otrzymał dobre recenzje, pierwszą osobą, do której chciałem zadzwonić, był Varun, aby powiedzieć: „Lubisz mnie Varun”. To dlatego, że tak bardzo przyzwyczaiłem się do dzielenia się z nim tak wieloma rzeczami na świeżym powietrzu, a on jest tak łatwą osobą, z którą się rozmawia i naprawdę wydaje mi się, że cały czas płonie dla ciebie Więc tak, nie sądzę, że znamy się wystarczająco dobrze, aby być najlepszymi przyjaciółmi, ale naprawdę podobało mi się jego towarzystwo i chciałbym myśleć, że on naprawdę lubi moje. Stał się kimś, komu bardzo ufam”.

Na pytanie, jakiego rodzaju dynamiki możemy się spodziewać między nią a Varunem Dhawanem? Janhvi Kapoor odpowiedział: „Sposób, w jaki nas widzisz, kiedy przesyła wszystko, co robi, do swoich mediów społecznościowych, w których się kochamy, wydaje mi się, że denerwuje się nawzajem, że dużo walczymy i ciągniemy się za nogę. Ale myślę, że lubimy być razem”.

READ  Dirty Honey i Marc LaBelle Niskayuny wyruszają w europejską trasę koncertową; na rzecz Guns N' Roses, KISS, Rival Sons - The Daily Gazette

Notatka Janhvi Kapoora dla Varuna Dhawan

Tymczasem Janhvi napisała niedawno w swojej długiej notatce o swoim partnerze, Varunie Dhawanie: „I Varun, mogę ci podziękować za to, że zawsze się mną opiekujesz i za wszystkie te ogólne rzeczy, które są prawdziwe, ale naprawdę chcę powiedzieć, że chociaż się nie zgadzamy i niepokoi się przez większość czasu, Nisha zawsze będzie w zespole Ajjus i zawsze będzie ci kibicować, a także znajdzie dla ciebie restauracje, które mają dla ciebie tatara z łososia lub grillowanego kurczaka. Mógłbym napisać esej o wszystkich w naszym zespole, którzy sprawili, że ten film był dla mnie tak wyjątkowy, ale myślę, że jest limit słów… ale w zasadzie będę za wami tęsknił i dziękuję za sprawienie, że ostatnie trzy miesiące poczuły się jak magia a teraz…powrót do rzeczywistości!”

Front pracy Janhvi Kapoora

Na froncie pracy Janhvi wystąpił ostatnio w filmie Good Luck Jerry Siddhartha Sena. Teraz ma w planach Mr & Mrs Mahi z Rajkummarem Rao. Niedawno zakończyła zdjęcia do Bawaal Nitesha Tiwari, w którym wystąpi z Varunem Dhawanem. Janhvi ma również Mili.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Varun Dhawan wraca z Polski po zakończeniu bawaala i pozuje z fanami, gdy zostanie zauważony na lotnisku

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *