East Boys Top Liberty; Polska, dziewczyny z SR wygrywają | Wiadomości, sport, praca

¯ EAST 73, LIBERTY 62: LIBERTY – The Golden Bears wykorzystali prowadzenie 23-8 w trzeciej kwarcie i zatrzymali Leopardy stamtąd.

Ramir Bledsoe zdobył 23 punkty, a John Clay dodał 22 punkty, strzelając na wschód, co daje wynik 34-29 po przerwie.

James Davis i Jameer Weaver zdobyli po 14 punktów dla Liberty i D’Andre Venters 12.

KOSZYKÓWKA DZIEWCZĘCA

¯ POLAND 49, LAKEVIEW 27: POLSKA – The Battle of the Bulldogs trafiło do gospodarzy z Lakeview poniżej 10 lat w trzech z czterech kwartałów.

Dziewięciu zawodników strzeliło jednego gola dla Polski, na czele z Ellą Harrell, Mary Brant i Morgan Kluchar, którzy zdobyli osiem punktów, o jeden więcej niż Jackie Grisdale.

Lakeview zdobył 15 punktów w trzeciej kwarcie po przegranej 29-9 po przerwie. Melanie Wolffe zdobyła 11 punktów, a Maggie Pavlansky siedem dla Lakeview.

¯ ZASIĘG POŁUDNIOWY 38, STRUTHERS 17: STRUTHERS – Izzy Lamparty i Lexi Giles łącznie zdobyli 35 punktów, gdy Raiders przejechali obok gospodarza Wildcats.

Lamparty zdobył 19 punktów, a Giles dodał 16, prowadząc South Range, co doprowadziło tylko do 14-12 po przerwie.

Heike Kaurschill miała 10 punktów, aby prowadzić Struthers.

¯ HARDING 67, LIBERTY 52: – Najeźdźcy wykorzystali potężne uderzenie 2: 1 Faith Burch i Kamarah Bender, aby oderwać się od Leopardów w drugiej połowie.

Burch zdobył 23 punkty, a Bender 21 punktów, strzelając do Hardinga, który pokonał Liberty’ego 43:32 w drugiej połowie po prowadzeniu 24:20 na przerwie. Makaila Powell dodał 12 punktów.

Leopards zremisowali co do wyniku, a Cianna Smith i Aaliyah Foster zdobyli po 12 punktów, Ally Jones dodał dziewięć punktów, a Demi Watson – osiem punktów.

¯ GIRARD 54, NILES 25: GIRARD – Indianie zbudowali prowadzenie 29-13 w przerwie i przetoczyli się obok Red Dragons. Siesia Triplett prowadziła Girarda (3-2, 3-2 Northeast-8) z 12 punktami, Sophie Griffith zdobyła 11 punktów, a Emily Fitzgerald dziewięć punktów.

READ  Coco Gauff kocha glinę. Na serio.

Niles (0-5, 0-5) prowadziła Katie Heinsleman z sześcioma punktami.

¯ SPRINGFIELD 64, WATERLOO 57: NEUE MITTELSTADT – Tygrysy-gospodarze rzucili się wcześnie i opłaciło się, pokonując Wikingów 22:11 w pierwszej kwarcie i walcząc o zwycięstwo.

Jacey Mullen (21) i Kylee Kosek (17) zdobyli razem 38 punktów, by pobudzić Springfield. Abby Joseph dodał 13 punktów, a Peyton Kleim dziewięć punktów.

Rose Couts i Kaita English zdobyli po 18 punktów dla Waterloo, a Brooke Waldeck po 16 dla Vikings.

¯ WESTERN RESERVE 79, SEBRING 29: BERLIN CENTER – Trzy Błękitne Diabły zdobyły ponad 20 punktów, kiedy gospodarze pożerali trojany.

Danielle Vuletich zdobyła 24 punkty, a Olivia Pater i Brooke Schantz zdobyły po 21 punktów, a Western Reserve poprawiło się do 8-2 i 4-2 na poziomie MVAC-Scaret.

Vuletich dołożyła siedem zbiórek, a Brook Kennedy zapewnił 12 asyst za jej siedem punktów, gdy Blue Devils prowadziły na ćwierćnadach 26-2, 39-7 i 65-18.

Emma Whaley zdobyła 16 punktów dla Sebringa.

¯ LOWELLVILLE 38, MINERAL RIDGE 24: LOWELLVILLE – Rakiety miały przewagę 15-3 przed 3-punktowym zasięgiem i 16-5 w środkowej kwarcie.

Sammie Moore zdobył 14 punktów, a Francesca Lellio 13 dla Lowellville.

Candice Miller przeszła przez Rams z 13 punktami.

¯ VALLEY CHRISTIAN 46, LEETONIA 44: – Kristen Gill wybiła 27 punktów, a DiAndra Tensey dodał 10, gdy Valley Chrisian uciekł niedźwiedziom.

Rywalizacja była konsekwentnie zacięta, a Valley Christian prowadził 27-22 po przerwie i 32-31 wchodząc do ostatniej kwarty.

Ella Gregorino zdobyła 14 punktów i prowadziła Leetonia. Taran Ferry dodał 11, a Megan Rosko 10.