Connect with us

Zabawa

Dyrektor obsady Spike’a Lee rozmawia z Helmerem: „Jest bardzo specyficzny”

Published

on

14:15 PST 1/20/2021

przez

Maya Tribbitt

Kim Coleman rozpoczyna współpracę ze scenarzystą, aby obsadzić pokolenie kultowych filmów, w tym „BlacKkKlansman”, a ostatnio „Da 5 Bloods”.

Jeden z najsłynniejszych czarnoskórych reżyserów w Hollywood, Spike Lee przez prawie dwie dekady współpracował z reżyserem castingów Kimem Colemanem. Ich filmy wahają się od wtajemniczony do BlacKkKlansmanoraz telewizyjna adaptacja jego filmu z 1986 roku wyprodukowana przez Netflix w 2017 roku Musi to mieć i streamer Od 5 Bloods, który od czasu premiery w czerwcu zdobył wiele nagród gwiazd.

Od 5 Bloods wyprodukował jedne z najlepszych przedstawień roku 2020, z obsadą doświadczonych aktorów, w tym Delroy Lindo, Norm Lewis, Clarke Peters i Isiah Whitlock Jr. Wschodzące gwiazdy, takie jak Jonathan Majors i nieżyjący już Chadwick Boseman, wnieśli swoją energię do projektu. a także ukryte perełki, takie jak Veronica Ngo, która gra Hanoi Hannah. Aby zbudować taką obsadę, Coleman polegała na bliskich relacjach z reżyserem.

„Praca z nim to błogosławieństwo [Spike]„Mówi Coleman THR. „Przez lata zbudowaliśmy świetne relacje i przyjaźń.

„Jest bardzo konkretny, jeśli chodzi o to, co kocham, i jest bardzo dokładny” – dodaje Coleman z Lee, z którą po raz pierwszy pracowała nad komedią w 2004 roku. ona mnie nienawidzi. „Mówi mi, czego chce, a ja staram się to dla niego dostarczyć. Wiesz, Spike kocha aktorów – to znaczy, jak wiesz, jest aktorem i reżyserem, więc zawsze jest to świetna zabawa. To nigdy nie jest zbyt trudne”.

Coleman kontynuuje proces castingu. Wymieniają się pomysłami i nieustannie przedstawiają się nowym graczom.

„Spike, podczas castingu Od 5 Bloods – – [like] Wiele jego filmów – pamiętaj o pewnych aktorach do pewnych ról, a on pozwoli, by mnie to odbiło. Powiem: „Wiesz, ja tak myślę”, a on powie: „Myślę, że tak”. A potem jedziemy tam iz powrotem ”- mówi Coleman”. A dobrą rzeczą w pracy z nim jest to, że słucha. Ktoś, kogo może mieć na myśli, ta osoba, rozmawiamy o tym. A kiedy o czymś wspomnę, spojrzę na to z innej strony. Jest na to zawsze otwarty. „

Według zdobywcy Oscara Coleman przekroczył swoje standardy, jeśli chodzi o wiedzę, czego potrzebują jego filmy. „Kim także obsadziła dla mnie dwa sezony Musi to mieć dla Netflix. Więc wiesz, mieliśmy bardzo dobry [relationship]„Mówi Lee THR. „Pracuje z wieloma świetnymi reżyserami, ale każdy z nas ma inny gust. Myślę, że reżyser obsady, [the] Dla mnie najważniejszą cechą bardzo dobrego reżysera castingu jest zrozumienie, kogo reżyser lubi. Naprawdę polegam na kimś, kto wie, co lubię i na kimś, kto może wyjść i uczynić to częścią codziennej operacji. „

Ta historia pojawiła się po raz pierwszy w samodzielnym, styczniowym numerze magazynu Hollywood Reporter. Aby otrzymać magazyn, Kliknij tutaj aby się zalogować.

READ  15 najlepszych irlandzkich filmów i seriali telewizyjnych do obejrzenia w serwisie Netflix
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.