Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    HUMANMAG
    • Dom
    • Nagłówki
    • Świat
    • Biznes
    • Nauka
    • Technika
    • Sport
    • Rozrywka
    HUMANMAG
    Home»Sport»Drugi tenisista Polski Majchrzak został zawieszony po nieudanych testach narkotykowych
    Sport

    Drugi tenisista Polski Majchrzak został zawieszony po nieudanych testach narkotykowych

    19 grudnia, 2022Brak komentarzy3 Mins Read
    Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Reddit WhatsApp Email
    Drugi tenisista Polski Majchrzak został zawieszony po nieudanych testach narkotykowych
    Share
    Facebook Twitter Pinterest Reddit WhatsApp Email

    obejrzałeś ponad 50 artykułów w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

    Zachowaj wiadomości olimpijskie za darmo

    Wsparcie insidethegames.biz za jedyne 10 GBP

    Już prawie 15 lat insidethegames.biz był na czele nieustraszonego informowania o tym, co dzieje się w ruchu olimpijskim. Jako pierwsza strona internetowa, która nie jest za zaporą płatną, sprawiliśmy, że wiadomości o Międzynarodowym Komitecie Olimpijskim, Igrzyskach Olimpijskich i Paraolimpijskich, Igrzyskach Wspólnoty Narodów i innych ważnych wydarzeniach są bardziej dostępne dla wszystkich niż kiedykolwiek.

    insidethegames.biz zdobył światową reputację dzięki doskonałości swoich raportów i szerokiemu zasięgowi. Dla wielu naszych czytelników z ponad 200 krajów i terytoriów na całym świecie strona internetowa jest ważną częścią ich codziennego życia. Sygnał naszego bezpłatnego, codziennego alertu e-mail, wysyłany codziennie rano o 6:30 czasu brytyjskiego przez 365 dni w roku i docierający do ich skrzynek odbiorczych, jest tak znaną częścią ich dnia, jak pierwsza filiżanka kawy.

    Nawet w najgorszym okresie pandemii COVID-19 insidethegames.biz utrzymała wysoki standard codziennych relacji ze wszystkimi wiadomościami z całego świata. Byliśmy pierwszą publikacją na świecie, która zwróciła uwagę na zagrożenie, jakie koronawirus stanowi dla Ruchu Olimpijskiego, i od tego czasu zapewniamy bezprecedensowe relacje z pandemii.

    W miarę jak świat stopniowo wychodzi z kryzysu związanego z COVID-19, insidethegames.biz pragnie zaprosić Państwa do wspierania nas w naszej podróży poprzez finansowanie naszego niezależnego dziennikarstwa. Twoje aktywne wsparcie oznaczałoby, że możemy nadal kompleksowo informować o Ruchu Olimpijskim i wydarzeniach, które go ukształtowały. Oznaczałoby to, że możemy utrzymać naszą stronę internetową otwartą dla wszystkich. W zeszłym roku przeczytało ją prawie 25 milionów osób insidethegames.bizco czyni nas zdecydowanie największym niezależnym źródłem informacji o tym, co dzieje się w światowym sporcie.

    Każdy wkład, duży lub mały, pomoże utrzymać i ulepszyć nasz ogólnoświatowy zasięg w nadchodzącym roku. Nasz mały i oddany zespół był w zeszłym roku bardzo zajęty obsługą przełożonych igrzysk olimpijskich i paraolimpijskich w Tokio, co stanowiło bezprecedensowe wyzwanie logistyczne, które wyczerpało nasze ograniczone zasoby do granic możliwości.

    READ  Lekkoatletyka: Kenia wysyła 31-osobową drużynę na Światowe Sztafety w Polsce - KBC

    Reszta 2022 roku będzie nie mniej pracowita i mniej wymagająca. Mieliśmy Zimowe Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie w Pekinie, gdzie wysłaliśmy zespół czterech reporterów, mamy Igrzyska Wspólnoty Narodów w Birmingham, Summer World University i Igrzyska Azjatyckie w Chinach, Światowe Igrzyska w Alabamie i kilka Mistrzostw Świata nadchodzi. Oprócz tego oczywiście w Katarze odbywają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej.

    W przeciwieństwie do wielu innych insidethegames.biz jest dostępna dla każdego, niezależnie od tego, na co go stać. Robimy to, ponieważ wierzymy, że sport jest dla wszystkich i każdy powinien mieć możliwość zapoznania się z informacjami bez względu na swoją sytuację materialną. Podczas gdy inni starają się czerpać korzyści finansowe z informacji, my jesteśmy zobowiązani do dzielenia się nimi z jak największą liczbą osób. W miarę jak coraz więcej osób będzie na bieżąco śledzić wydarzenia globalne i rozumieć ich implikacje, sport będzie zmuszony do większej przejrzystości.

    Wspierać się insidethegames.biz za jedyne 10 funtów – zajmuje to tylko minutę. Jeśli możesz, wesprzyj nas regularną kwotą każdego miesiąca. Wielkie dzięki.

    Kontynuuj czytanie

    Zofia Nałkowska

    Zofia Nałkowska jest autorką publikującą na portalu humanmag.pl, gdzie zajmuje się tematami z zakresu aktualności, polityki, biznesu, technologii, sportu, rozrywki i stylu życia. Koncentruje się na rzetelnym przekazywaniu informacji, śledzeniu bieżących wydarzeń oraz prezentowaniu tematów ważnych dla czytelników w sposób jasny, przejrzysty i przystępny.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn WhatsApp Reddit Email
    Previous ArticleJohn Carmack: Tytan wirtualnej rzeczywistości opuszcza Meta
    Next Article Doc Corner: długa lista od A do Z (część 1) — Blog

    Related Posts

    Szef olimpijski: Polska celuje w 16 medali na igrzyskach w Paryżu

    29 lipca, 2024

    Pełna energii Austria wygrywa i sprawia, że ​​Polska Lewandowskiego będzie pierwszą drużyną, która odpadnie z Euro 2024 | KLRT

    29 lipca, 2024

    Polski duet wykorzystuje swoje niezwykłe wyjazdy sportowe

    28 lipca, 2024

    Kontuzjowany polski napastnik Robert Lewandowski nie wystąpi w meczu otwarcia Euro 2024

    23 lipca, 2024

    Trener Polski Probierz jest przekonany, że Lewandowski zagra na Mistrzostwach Europy

    23 lipca, 2024

    Pełna energii Austria wygrywa i sprawia, że ​​Polska Lewandowskiego jest pierwszą drużyną, która odpadnie z Euro 2024 – WWLP

    21 lipca, 2024
    Add A Comment
    Leave A Reply Cancel Reply

    Navigate
    • Dom
    • Nagłówki
    • Świat
    • Biznes
    • Nauka
    • Technika
    • Sport
    • Rozrywka
    Pages
    • o nas
    • Formularz kontaktowy
    • DMCA
    • Polityka Redakcyjna
    • Polityka prywatności
    • o nas
    • Formularz kontaktowy
    • DMCA
    • Polityka Redakcyjna
    • Polityka prywatności
    © 2026 HumanMag. All rights reserved.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.